2024. április 26, péntek - Ervin

2017. Április 03. 08:10, hétfő | Helyi sport
Forrás: Juhász Tamás

Szentesen jártak az FTSI tornászlányai

2017. április elsején rendezték meg a II. Szentesi Kupát, melyen a Félegyházi Térségi Sport Iskola tornászai is részt vettek.

A legkisebbek között Horváth Lili, Császár Veronika, Dinnyés Nelli, Horváth Hanna összeállítású csapat a dobogó 3. fokára állhatott fel, míg egyéni összetettben Horváth Hanna az 1. helyezést érte el.
II. és III. korcsoportban nem találtak legyőzőre a félegyházi tornászlányok sem csapatban, sem egyéniben. Szoros versenyben a házigazdákat legyőzve Palásti Enikő és Gombás Bora is átvehette az 1. helyezettnek járó kupát.

Eredmények:

I. kcs:
csapat 3. hely: Horváth Lili, Császár Veronika, Dinnyés Nelli, Horváth Hanna
Egyéni: 1. hely: Horváth Hanna

II. kcs:
csapat 1. hely Fodor Zita, Szabó Róza, Horváth Hanna, Palásti Enikő
Egyéni: 1. hely Palásti Enikő, 2. hely Szabó Róza, 3. hely Horváth Hanna

III-IV. kcs:
csapat 1. hely Németh Anna, Nagy-Pál Eszter, Retkes Dorka, Gombás Bora
egyéni 1. hely Gombás Bora, 2. hely Retkes Dorka

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.