Városlista
2025. augusztus 2, szombat - Lehel

Hírek

2014. Szeptember 22. 09:51, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Szerbiában jártak a Jövő Bajnokai DSE serdülői fiú kosarasai

Szerbiában jártak a Jövő Bajnokai DSE serdülői fiú kosarasai

Szerbiában, Zomborban léptek pályára a hétvégén a Jövő Bajnokai DSE serdülői fiú kosarasai. Már a mérkőzés előtt tudták, hogy a palánk alatt lehet több esélyük, alacsonyabb mezőnyembereik sok gondot okozhatnak külső posztokon.

Szerbiában, Zomborban léptek pályára a hétvégén a Jövő Bajnokai DSE serdülői fiú kosarasai. Már a mérkőzés előtt – látva ellenfelük szerkezetét – tudták, hogy a palánk alatt lehet több esélyük, alacsonyabb mezőnyembereik sok gondot okozhatnak külső posztokon.

Végig fej-fej mellett haladtak, az első és harmadik negyedet elvesztették, de a másik kettőben sikerült nyerni, ami a végén 4 pontos győzelemhez volt elég.
Zombor, Szerbia, Monstonga Városi Sportcsarnok, szeptember 20.,vezette: Galetin M., Horvát D.

KK So-Kos Sombor – Jövő Bajnokai DSE Kiskunfélegyháza 51 : 55 ( 13:7, 12:20, 8:4, 18:24)
Jövő Bajnokai: Bozóki M. 20, Gémes K. 17/3, Huszka B. 6, Kanyó Á. 4, Kincses B. 3, Klinkó B. 3, Zsigó B. 2, Cserkó Á. -, Paksi Zs. -, Kelemen D. -, Bitó D. -, Vereb M. -,Szabó K.-.
Edző: Simon Zoltán.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 01. 07:04, péntek | Helyi

Fedezze fel a magyar népzene és jazz különleges találkozását

A Béke-Tér Zene következő előadója Tóth Ákos tárogatóművész lesz augusztus 1-jén.

2025. Július 31. 21:33, csütörtök | Helyi

Színes nyári fesztivál Csongrádon: Körös-Toroki Napok 2025

Augusztus 1-3. között ismét megrendezik a hagyományos, családokat és fiatalokat egyaránt megmozgató fesztivált a csongrádi Körös-torok területén.

2025. Július 30. 07:08, szerda | Helyi

Emléknap Petőfi Sándor halálának évfordulóján

Kiskunfélegyházán július 31-én, csütörtökön 18 órakor lánglelkű költőnkre Petőfi Sándorra emlékezünk a Petőfi téren.

2025. Július 29. 11:54, kedd | Helyi

Rendőri segítséggel kerültek biztonságba a bajba jutott tappancsok

Bejelentés érkezett hozzánk, hogy Kecskemét egyik erdős részén – egy nem körbekerített területen – rövid pórázon tartanak kutyusokat, rossz körülmények között.