Hírek
2013. Június 11. 11:04, kedd |
Belföld
Forrás: Holtankoljak
Szerdától emelkednek az üzemanyagok árai
Két forinttal emelkedik a benzin és a gázolaj ára is a kutakon szerdától
Két forinttal emelkedik a benzin és a gázolaj ára is a kutakon szerdától. Így a benzin országos átlagos ára 412, a gázolajé 416 forint lesz a hét közepétől. A múlt héten nem változtak az üzemanyagárak, azt megelőzően is csak a gázolajé változott, két forinttal csökkent. A legdrágább benzinkutakon 445 forint a benzin ára, 439 forint a gázolajé.
Az olaj ára a lényegében nem változott a múlt héten, a késztermékek – a benzin és a gázolaj – ára pedig változatlan volt dollárban számolva. A forint árfolyama is csupán egészen kis mértékben gyengült a dollárral szemben, így elemzők szerint akár maradhatott is volna a múlt heti árszint, a Mol azonban – igaz, csekély mértékű – emelés mellett döntött. A heti piaci folyamatok még hozhatnak árváltozást: február óta a Mol hetente kétszer dönt árváltozásról, így lehetséges, hogy pénteken is módosulnak az árak. Bioetanolt (E85) 345 forintos átlagos áron tankolhatunk. Az autógáz (LPG) átlagos ára 235 forint, és a legdrágább töltőállomásokon már 300 forint felett van a literenkénti ára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
