2021. április 14, szerda - Tibor

2021. Április 06. 09:10, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Tavaszi Virágünnep

Dísznövény-, virág- és kézműves termékek vására 2021. április 17-én (szombaton) 8-13 óráig.

Mint minden évben, idén is megszervezi a Móra Ferenc Művelődési Központ a Tavaszi Virágünnepet. Az ápilis 17-én (szombaton) a Petőfi téren és Béke téren megrendezésre kerülő dísznövény-, virág- és kézműves termékek vásárára 8-13 óráig várják a kedves Vásárlókat és Érdeklődőket.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület XI. alkalommal hirdeti meg a Virágos Félegyházáért városszépítő felhívását. A jelentkezési lap letölthető a www.kiskunfelegyhaza.hu oldalról, valamint a www.psvk.hu oldalról.

A jelentkezési lapokat a Petőfi Sándor Városi Könyvtár postacímére kérjük eljuttatni (6100 Kiskunfélegyháza, Szent János tér 9.)

(Nyitófotó: 2020. évi archív - Fábián Adrienn - infokiskunfelegyhaza)

2021. Április 13. 16:12, kedd | Helyi

10 milliárd forintos élelmiszeripari beruházás kezdődik Kiskunfélegyházán

Állami támogatással 10 milliárd forintos élelmiszeripari beruházás kezdődik Kiskunfélegyházán - jelentette be a külgazdasági és külügyminiszter kedden a kiskunfélegyházi NT Kft. beruházását.

2021. Április 13. 15:09, kedd | Helyi

Újabb turisztikai tájékoztató táblák kerültek kihelyezésre

A helyi lakosok és a közelebbről-távolabbról érkezők szolgálatára újabb turisztikai táblákat helyeztek ki Kiskunfélegyházán a buszpályaudvarral szemben.

2021. Április 13. 15:06, kedd | Helyi

A kormány támogatja a Berkemann Magyarország Bt. beruházását

Magyarország a saját javára tudta fordítani a pandémia okozta változásokat, de nem lehetne az új világgazdasági korszak nyertesei között, ha a kormány a külföldi elvárásokra hallgatott volna - mondta a külgazdasági és külügyminiszter

2021. Április 13. 14:14, kedd | Helyi

Még két napig kérhető az adóbevallási tervezet postázása

Az elkészült tervezeteket a NAV tértivevényesen április 30-ig küldi el postán az igénylőknek.