2024. április 19, péntek - Emma

2021. Április 06. 09:10, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Tavaszi Virágünnep

Dísznövény-, virág- és kézműves termékek vására 2021. április 17-én (szombaton) 8-13 óráig.

Mint minden évben, idén is megszervezi a Móra Ferenc Művelődési Központ a Tavaszi Virágünnepet. Az ápilis 17-én (szombaton) a Petőfi téren és Béke téren megrendezésre kerülő dísznövény-, virág- és kézműves termékek vásárára 8-13 óráig várják a kedves Vásárlókat és Érdeklődőket.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület XI. alkalommal hirdeti meg a Virágos Félegyházáért városszépítő felhívását. A jelentkezési lap letölthető a www.kiskunfelegyhaza.hu oldalról, valamint a www.psvk.hu oldalról.

A jelentkezési lapokat a Petőfi Sándor Városi Könyvtár postacímére kérjük eljuttatni (6100 Kiskunfélegyháza, Szent János tér 9.)

(Nyitófotó: 2020. évi archív - Fábián Adrienn - infokiskunfelegyhaza)

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 19. 08:13, péntek | Helyi

Elmarad a Szivárvány Majális

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény vezetősége tájékoztatja a tisztelt lakosságot, hogy az idei, 2024-es Szivárvány Majális technikai okok miatt elmarad.

2024. Április 19. 07:17, péntek | Helyi

Bronzérem a tájékozódási túraversenyen

2024. április 13-án Pirtón rendezte meg a Rezét SE tájékozódási túraversenyét.

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.