2024. április 21, vasárnap - Konrád

2024. Március 31. 09:26, vasárnap | Helyi
Forrás: Szerk.

Tavaszköszöntő rendezvény a Szérűskertben

Ma (március 31-én) húsvét vasárnap tavaszköszöntő rendezvényre várják az Érdeklődőket a móravárosi Szérűskertben.

Ez alkalommal a Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület eddigi legnagyobb beruházása is átadásra kerül, mely a csőszház felújítás utáni birtokba vételét jelenti.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának és az egyesület tagságának áldozatkészségével olyan alkotóházat sikerült létrehozni, mely a XXI. század igényeit is kielégíti.

Új villamos hálózat, mozgáskorlátozottak által is használható mosdó, megújult belső terek várják az Érdeklődőket.

• Íjásztatás, tréfás versenyek
  • lángos, szörp
  • állatsimogató és galambkiállítás
  • csokitojás keresés gyermekeknek
  • főzőverseny
  • tojásfestés
  • népi játszóház

Helyszín: Kiskunfélegyháza, Platán utca végén (Megközelíthető az Akácfa utca felől).

2024. Április 21. 07:44, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2024. április 21. - Húsvét 4. vasárnapja HIVATÁSOK VASÁRNAPJA

2024. Április 21. 07:43, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. április 21. - Húsvét 4. vasárnapja KÖNYÖRGŐNAP PAPI HÍVATÁSOKÉRT

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg Városi Diáksport Bizottság a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

Május 10. és 12. között Kecskemét és Lakitelek-Tőserdő térségében is megszervezik a „Muzsikál az erdő” elnevezésű rendezvényt.