Hírek
2018. Február 12. 07:45, hétfő |
Helyi
Forrás: Adrienn
Télűző mulatság Kiskunfélegyházán
Február 10-én (szombaton) városunk főutcáján a Langaléta Garabonciások vezetésével jelmezes felvonulást tartottak.
A színes kavalkád végül a Petőfi-téren állt meg, ahol szórakoztató műsor keretein belül égették el a telet jelképező „Télboszorkát” és a bánatcédulákat is, melyre a napi bosszúságokat és az egész évi rossz emlékeket írták fel a a télűző maskarások.
A rendezvény a jó hangulatú aprók táncházával zárult a Padkaporos Táncegyüttes székházában.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 13:32, hétfő | Helyi
Át akarta verni a szolgáltatót és a rendőröket
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság munkatársai csalás és hatóság félrevezetése miatt vádemelést javasolnak egy fiatal ellen, aki valamiért azt gondolta, hogy nem derül fény a csalásra.
2025. November 03. 11:56, hétfő | Helyi
Süti- és könyvvásár Tibike gyógyulásáért
Kiskunfélegyháza összefog egy kisfiú szívéért.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. Október 31. 10:54, péntek | Helyi
Emléktábla a Dr. Táby-féle iskola egykori tanítói és diákjai tiszteletére
2025. november 12-én, szerdán 13 órakor ünnepélyes keretek között avatják fel a Dr. Táby-féle iskola tanítói és diákjai emlékére készült emléktáblát.












