2024. április 28, vasárnap - Valéria

2014. Április 29. 15:20, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Térfigyelő kamerákra pályázik a város

Térfigyelő kamera hálózat kiépítését tervezi a város. Ennek érdekében nyújtott be pályázatot az önkormányzat a belügyminisztériumhoz. Siker esetén húsz darab térfigyelő kamara beszerzésére, felszerelésére nyílik lehetőség.

Mint arról már korábban beszámoltunk négy darab térfigyelő kamerát helyeznek el a városba vezető – AGIP kút körforgalom, Ipari Park (Majsai út – Molnár telepi út sarok), Tesco körforgalom, Repülőtér (Alpári út) – utaknál. Az eszközök felszerelése 10 millió forintba kerül, melyet a Darányi Ignác terv LEADER pályázatán elnyert összegből fizet ki az Alapítvány a Vagyonvédelem és Közbiztonság Megszilárdítására elnevezésű alapítvány. A kamerák felszerelése rövidesen befejeződik. A most benyújtott pályázat sikere esetén a városban – beleszámítva a piacnál már üzemben lévőt – huszonöt kamerás térfigyelő rendszer vigyázza majd a város nyugalmát.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból