Városlista
2025. május 1, csütörtök - Fülöp

Hírek

2015. Július 12. 15:00, vasárnap | Bulvár
Forrás: kiskegyed.hu

Természetes botox: házi maszk ráncok ellen

Természetes botox: házi maszk ráncok ellen

A fiatalos, ránctalan bőrhöz nincs szükséged plasztikára vagy drága kezelésekre. Minden, ami kell az otthoni, botoxoláshoz hasonló eredményhez, megtalálható a konyhádban.

A fiatalos, ránctalan bőrhöz nincs szükséged plasztikára vagy drága kezelésekre. Minden, ami kell az otthoni, botoxoláshoz hasonló eredményhez, megtalálható a konyhádban. Ráadásul a három alapanyagból egyik sem drága.

Hozzávalók:

  • fél érett banán
  • 3 teáskanál joghurt
  • 1 evőkanál méz

Villával törd pépesre a banánt és keverd el a másik két hozzávalóval. Kend a maszkot az arcodra és hagyd rajta 15-20 percig mielőtt teljesen megszárad. Ezután most meg az arcodat előtt meleg, majd hideg vízzel.

  1. A banán gazdag tápanyagokban, melyek nagyon hasznosak a bőrnek. A legújabb kutatások szerint a banán gyorsan kisimítja a ráncokat.
  2. A joghurtban lévő tejsavnak csodás peeling (elhalt hámsejtek eltávolítása) hatása van.
  3. A méz a bőrnek megadja a szükséges hidratációt.

Ez a maszk minden bőrtípusnak ideális, ha szükséges napi rendszerességgel használhatod, amíg a kívánt hatást el nem éred.

Ne feledd, hogy az eredmények nem lesznek észrevehetőek egy-két nap alatt – mivel ez egy teljesen természetes maszk, hatását kicsivel lassabban (de hosszantartóbban) fejti ki, mint a gyári kozmetikai termékek.
A maszk gyakori használatával már 2-3 hét után drasztikus változás látható a bőrödön.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 01. 08:38, csütörtök | Bulvár

Kína szerint a koronavírus-járvány az Egyesült Államokból indulhatott ki

Kína szerdán kiadott, a világjárvány elleni válaszlépéseiről szóló úgynevezett fehér könyvében megismételte azon állítását, hogy a koronavírus-járvány az Egyesült Államokból indulhatott ki.

2025. Április 30. 07:46, szerda | Bulvár

Kapu Tibor május 29-én indul a Nemzetközi Űrállomásra

Kapu Tibor magyar kutatóűrhajós, 2025. május 29-én elindul a Nemzetközi Űrállomás fedélzetére - jelentette be kedden a Facebookra feltöltött videójában Ferencz Orsolya űrkutatásért felelős miniszteri biztos.

2025. Április 29. 07:28, kedd | Bulvár

Vontatás közben a Vörös-tengerbe esett egy amerikai F-18-as vadászrepülőgép

Vontatás közben a Vörös-tengerbe esett egy F-18-as vadászrepülőgép a USS Harry S. Truman repülőgép-hordozó fedélzetéről - közölte az Egyesült Államok haditengerészete hétfőn.

2025. Április 25. 07:47, péntek | Bulvár

Halálra késelte osztálytársát egy francia gimnazista, a tantestület fékezte meg a támadót

Késsel támadt osztálytársaira egy gimnazista csütörtökön a nyugat-franciaországi Nantes-ban, egyik társa életét vesztette, másik három pedig megsebesült – közölte a francia rendőrség.