Hírek
2012. Október 28. 20:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Tiszavasvári választás - Jobbik: csalás történt a szavazáson

A Jobbik szerint súlyos választási csalássorozat történt a vasárnapi tiszavasvári időközi voksoláson.
"A civil szervezet mögé bújt Fidesz kampánycsapata - köztük Ráduly Zsolt polgármesterjelölt - tömegesen szállította a szavazóurnákhoz a helyi cigányokat. Mindezekről számos videofelvétel is tanúskodik" - olvasható az MTI-hez eljuttatott közleményben.
Tudatták, hogy ezek alapján Gyüre Csaba, a Jobbik országgyűlési képviselője 15 gépjármű vezetője ellen tett büntetőfeljelentést, továbbá a helyi választási bizottsághoz is kifogással fordult.
"Nem ért minket váratlanul a választási csalás, de annak súlyossága és mértéke megdöbbentő" - írta a Jobbik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 06. 07:39, szerda | Belföld
A bodrogkeresztúri általános iskola diákjai végeztek az első helyen a világ egyik legnívósabb technológiai versenyén
2025. Augusztus 06. 07:37, szerda | Belföld
Soltész Miklós: támogatta a kormány a református egyház balatonfenyvesi gyermektáborának felújítását
2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld
Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július
Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld
Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék
Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -