Hírek
2018. Július 25. 07:35, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Tóba fulladt egy kisfiú Abonyban

Belefulladt egy nyolcéves kisfiú az abonyi Mikes-tóba kedd délután - tájékoztatta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
András Tamás elmondta: a nyolcéves helyi kisfiú eddig tisztázatlan körülmények között beleesett a vízbe, és miután kihúzták, a mentők már nem tudták újraéleszteni.
A megyei rendőr-főkapitányság az ügyben gondatlanságból elkövetett emberölés gyanúja miatt indított nyomozást szakértők bevonásával - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.