Hírek
2015. December 15. 08:02, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Többen meghaltak egy közúti balesetben Bicskénél
Négyen meghaltak egy közúti balesetben hétfő este az 1-es főúton Bicskénél, az M1-es autópálya lehajtójának közelében - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
Azt írták, hogy két személygépkocsi ütközött össze a főút Fejér megyei szakaszán a 32-es kilométerszelvényben, az autópálya bicskei lehajtójától pár száz méterre. Az ütközés következtében mindkét jármű kigyulladt. A katasztrófavédelem elsődleges információi szerint a balesetben négyen meghaltak.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivőjének tájékoztatása szerint a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az útszakaszt teljes szélességében lezárták, a rendőrök a forgalmat Bicskén át terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
