Hírek
2020. Augusztus 20. 08:54, csütörtök |
Helyi
Forrás: HIROS.HU
Tömegbaleset történt az M5-ösön

Tömegbaleset miatt zárták le az M5-ös autópályát Petőfiszállás térségében augusztus 19-én éjszaka.
Szeged felé tartott a kisteherauó, amikor hátulról nagy sebességgel egy BMW csapódott neki, amitől felborult.
A mögötte harmadikként érkező ugyancsak kisteherautó látva a balesetet fékezett, de a mögötte közlekedő kisbusz vezetője ezt későn vette észre és belecsapódott a hátuljába, amitől a jármű a középső szalagkorlátra repült. A kisbuszban utazókat a tűzoltók csak feszítővágó segítségével tudták kiemelni, majd átadták őket a mentőknek.
A balesetben többen megsérültek. A helyszínelés és műszaki mentés idejére teljesen lezárták az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalát, illetve a Budapest felé vezető oldalon a belső sávot.
A balesetek pontos körülményeit a rendőrség még tovább vizsgálja.
(Kép és hír forrása: HIROS.HU)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 14:11, szerda | Helyi
Koppányok Versenyben
Vannak íjászok, akiknek az íjászat a hagyományőrzés egyik formája. Vannak íjászok, akiket az íjászat, mint sport ragadott magával, és szeretik az íjászat adta kihívásokat.
2025. Április 30. 14:08, szerda | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.