Városlista
2025. augusztus 20, szerda - István

Hírek

2019. Október 21. 09:58, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Tömegverekedés tört ki a ZTE-Honvéd meccs előtt

Tömegverekedés tört ki a ZTE-Honvéd meccs előtt

Ismeretlen tettesek ellen indult nyomozás Zalaegerszegen, ahol szombat délután 70-80 futballdrukker verekedett össze.

A Zalai Hírlap hétfői beszámolója szerint szombaton, a ZTE FC - Budapest Honvéd NB I-es labdarúgó-mérkőzést megelőzően a két csapat szurkolói összecsaptak a városban. A Göcseji út és a Platán sor kereszteződésénél a két tábor drukkerei közül nagyjából 70-80 ember vett részt a tömegverekedésben.

Tóth Evelin, a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI érdeklődésére hétfőn elmondta: bejelentés alapján vonultak ki a rendőrök a helyszínre, de mire megérkeztek, már vége volt a verekedésnek. A Zalaegerszegi Rendőrkapitányságon csoportosan elkövetett garázdaság bűntettének gyanúja miatt indítottak nyomozást ismeretlen tettesek ellen.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.

2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld

Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak

Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását

A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.