Hírek
2015. Június 02. 08:00, kedd |
Helyi sport
Forrás: Juhász Tamás
Tornászlányaink bezsebelték az érmeket a Zsebibaba Bajnokságon is!

A 2005-2006-ban születettek versenyében Gombás Bora vehette át az első helyezettnek járó aranyérmet, míg Siber Szófia a III. korcsoportban győzedelmeskedett.
A kiskunfélegyházi Jövő Bajnokai DSE Torna szakosztályának versenyzői 3 korcsoportban is képviseltették magukat a hétvégén megrendezett országos Zsebibaba Budapest és Vidék egyéni bajnokságon,melynek a tornászok szentélye, a Tornacsarnok adott otthont a Népstadionkertben.
A legfiatalabbak között Vidék bajnok lett Palásti Enikő, míg Szabó Róza a dobogó második fokára állhatott fel. A 2005-2006-ban születettek versenyében Gombás Bora vehette át az első helyezettnek járó aranyérmet, míg Siber Szófia a III. korcsoportban győzedelmeskedett.
Felkészítő edző: Juhász Tamás
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 14. 13:45, vasárnap | Helyi sport
Közel 250 résztvevővel rendezték meg a Ludas Matyi Futamot Kiskunfélegyházán
A Jogging Plus Sportegyesület hetedik alkalommal szervezte meg a Ludas Matyi Futamot, amely a XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programjaként, 2025. szeptember 13-án zajlott.
2025. Szeptember 12. 10:10, péntek | Helyi sport
Kunkarika 2025 – Kerékpáros Teljesítménytúra Kiskunfélegyházáról
Egy családias hangulatú, Kiskunfélegyházáról induló kerékpáros teljesítménytúrára invitálnak mindenkit 2025. szeptember 28-án, vasárnap 10 órától.
2025. Szeptember 11. 23:57, csütörtök | Helyi sport
Nemzetközi sikerekkel indították az őszi szezont a birkózók
A birkózók külföldi megmérettetésekkel indították az őszi versenyszezont.
2025. Szeptember 02. 15:24, kedd | Helyi sport
Dobos Eszter, országos bajnok
2025. augusztus 30-31-én került megrendezésre az MLSZSZ szabadidős verseny ORSZÁGOS BAJNOKI DÖNTŐJE Simonpusztán.