Hírek
2021. Március 18. 11:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Tört-zúzott a nő korábbi munkahelyén - FOTÓK

Több millió forintos kárt okozott egy 44 éves helybéli nő, aki korábbi munkahelyén tört-zúzott Győrben.
A rendőrségre 2021. március 17-én a kora reggeli órákban érkezett bejelentés arról, hogy az egyik győri hotel biztonsági szolgálata egy tomboló nőt tart vissza, aki tört-zúzott a szállóhely területén – közölte a rendőrség.
A rendőrök a helyszínen meghallgatták a biztonsági őrt, aki elmondta, hogy a hotel recepciósa értesítette őket arról, hogy egy korábbi munkavállalójuk megjelent az épületben, majd önkívületi állapotban ordibálva, válogatás nélkül törte össze a berendezési tárgyakat, számítógépeket rongált meg, betörte a bejárati ajtó és az ablakok üvegét, székeket dobált szanaszét. A nőt ámokfutásában a kiérkező biztonsági szolgálat munkatársai fékezték meg. A járőrök elfogták a 44 éves helybéli asszonyt, aki elmondta, hogy bosszúból törte össze a dolgokat, mivel elbocsátották a hotelből. Az egyenruhások előállították a rendőrkapitányságra, ahol – tekintettel arra, hogy az elsődleges becslések szerint is több milliós kárt okozott - rongálás bűntette miatt gyanúsítottként hallgatták ki őt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.