2021. május 7, péntek - Gizella

2021. Április 13. 15:09, kedd | Helyi
Forrás: Tourinform

Újabb turisztikai tájékoztató táblák kerültek kihelyezésre

A helyi lakosok és a közelebbről-távolabbról érkezők szolgálatára újabb turisztikai táblákat helyeztek ki Kiskunfélegyházán a buszpályaudvarral szemben.

A Kőfaragók terén Kiskunfélegyháza főbb látnivalóiról található információ, valamint a város és környéke hivatalos térképe látható.

2021. Május 07. 14:08, péntek | Helyi

Mentett sünöket engedtek szabadon a Tőserdőben

Tíz sünt engedtek szabadon a Kiskunsági Nemzeti Park munkatársai Tőserdőben.

2021. Május 07. 14:02, péntek | Helyi

Június 1-re tervezik a félegyházi strand megnyitását

A félegyházi uszoda május 25-én nyitja meg újra kapuit, de – amennyiben a jelenleg fennálló műszaki problémákat sikerül megoldani – erre akár korábbi időpontban is sor kerülhet.

2021. Május 07. 13:58, péntek | Helyi

In memoriam Luczó József (1944-2021)

Május 6-án kísérték utolsó útjára a városunk kulturális életében aktívan résztvevő könyvtári munkatársat, Luczó Józsefet családtagjai és kollégái.

2021. Május 07. 10:29, péntek | Helyi

Először születtek tigriskölykök a Kecskeméti Vadaskert történetében

A szülőpár hároméves kora óta lakik a Kecskeméti Állatkertben, és hét év után, 2021. március 31-én egészséges tigriskölykök jöttek világra – olvasható a Kecskeméti Vadaspark Facebook-oldalán.