Hírek
2014. Szeptember 15. 12:33, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Üres kirakatban meztelenül mutogatta magát
Kiskunmajsán, a Fő utcán lévő egyik üres kirakatban egy férfi meztelenül mutogatta magát az arra sétálóknak.
Bíróság elé állítást javasol a rendőrség a 30 éves harkakötönyi férfival szemben.
A Kiskunhalasi Rendőrkapitányság Kiskunmajsa Rendőrőrse nyomozást indított szeméremsértés vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
Bejelentés érkezett a rendőrségre 2014. szeptember 1-jén 15 óra 20 perckor arról, hogy Kiskunmajsán, a Fő utcán lévő egyik üres kirakatban egy férfi meztelenül mutogatja magát az arra sétálóknak.
A helyi rendőrök azonnal megkezdték az ismeretlen elkövető felkutatását és beazonosítását. A beszerzett információk eredményeképpen kiderült, hogy a bűncselekmény elkövetésével K. Gyula harkakötönyi lakos gyanúsítható megalapozottan. A férfit 2014. szeptember 5-én, 16 órakor Budapesten, a XIV. kerületi Róna parkban fogták el a kiskunmajsai rendőrök, a kerületi rendőrkapitányság munkatársaival közösen.
A 30 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók, melynek során beismerte tettét. A nyomozás során az is kiderült, hogy 2014. augusztus 31-én 17 órakor is szeméremsértő módon mutogatta magát a Fő utcai kirakatban.
A rendőrség a nyomozást 2014. szeptember 15-én befejezte, a keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal küldi meg a Kiskunhalasi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
