2024. május 15, szerda - Zsófia

2018. Március 26. 14:42, hétfő | Helyi
Forrás: BAON

Ütéssel adott hangsúlyt kérésének a jászszentlászlói férfi Félegyházán

Tizenéveseket raboltak ki Kiskunfélegyházán!

Kiskunfélegyházán rabolt ki egy 41 éves férfi két tizenéves fiatalt március 22-én. A kiskunfélegyházi rendőrök a helyszín közelében megtalálták és elfogták - adta hírül a BAON internetes hírportál.

Kiskunfélegyházán, a Hősök parkban beszélgetett egy 16 és egy 15 éves fiatal március 22-én délután 4 óra körül, amikor egy 41 éves jászszentlászlói férfi megszólította őket és cigarettát követelt tőlük. A fiúk nem adtak neki, emiatt a férfi a 15 évest egy alkalommal megütötte, majd elvett tőle két szál cigarettát, az idősebb fiút pedig megfenyegette, és 1000 forintot vett el tőle. Ezután elment, azonban a helyszín közelében elfogták a kiskunfélegyházi rendőrök.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának munkatársai rablás gyanúja miatt őrizetbe vették a férfit, és kezdeményezték előzetes letartóztatásának indítványozását.

(Fotó: illusztráció)

Címkék: cigaretta, rabolt

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.

2024. Május 14. 10:58, kedd | Helyi

A kiskőrösi Petőfi Szülőház és Emlékmúzeum nyerte az Év emlékhelye díjat

Átadták az Év emlékhelye díjat, amelyet 11 pályázó közül a Petőfi Emlékmúzeum nyert el.

2024. Május 14. 10:47, kedd | Helyi

Lakitelek - Felavatták Yunus Emre török költő szobrát

A török irodalom meghatározó, 13. században alkotó személyiségének állítottak emléket a Hungarikum Ligetben.

2024. Május 14. 07:54, kedd | Helyi

Úton átkelő teknősökre figyelmeztet a természetvédelmi egyesület

Az úton átkelő teknősök védelmére hívja fel a figyelmet a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).