2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2018. Május 10. 16:48, csütörtök | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Városüzemeltetési Osztály

Útlezárás pénteken a Kossuth utcán

2018. május 11-én, pénteken 14 órától 19 óráig a Kossuth utca – az Izsáki úti kereszteződéstől a Vasútállomásig, 14.30-tól 15.45-ig a Kossuth utca teljes szakasza az Izsáki úttól a Városházáig lezárásra kerül.

A Kiskunfélegyházi Városüzemeltetési Osztály ezúton tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy 2018. május 11-én, pénteken 14.00 órától 19.00 óráig a KSZC Kossuth Lajos Szakképző Iskola és Kollégium által rendezett KOLIMPIA időtartama alatt a Kossuth utca – az Izsáki úti kereszteződéstől a Vasútállomásig lezárásra kerül.
Az iskola mindkét oldalán megállni, várakozni tilos!
14.30-tól 15.45-ig a Kossuth utca teljes szakasza az Izsáki úttól a Városházáig a felvonulás idején lezárásra kerül.
A vasútállomás ez idő alatt a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok felől közelíthető meg.
Tisztelettel kérik az autótulajdonosokat, hogy a sportesemény idején az Aréna melletti parkolókat szíveskedjenek használni.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.