2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2018. November 07. 14:45, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Útlezárás várható!

2018. november 12. és 16. között a Korona utcában fanyesési munkálatok miatt a parkolók szakaszosan lezárásra kerülnek.

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a tisztelt lakosságot, hogy 2018. november 12. és 16. között a Korona utcában fanyesési munkálatok miatt a parkolók szakaszosan lezárásra kerülnek, valamint a behajtás is korlátozva lesz. Ezen időszakban a lezárt területen a parkolás is tilos!

Tisztelettel kérik a lakosság türelmét és megértését.

Címkék: útlezárás, fanyesés

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.