2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2015. Augusztus 17. 14:50, hétfő | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Útlezárások a Félegyházi Napok programjai alatt

A Félegyházi Napok rendezvénysorozat alkalmából útlezárásokra lehet számítani, melyeknek helyszínét és konkrét időpontját cikkünkben megtalálhatja.

Augusztus 20. csütörtök

• Kossuth Lajos utca
  • 9:30-tól a Zrínyi utca – Lónyai utca közötti szakasz lezárása a Szent István téri ünnepi rendezvények biztosítására egészen az Arató felvonulás elhaladtáig (körülbelül 13:30-ig).
  • körülbelül 11:15 - 13:30 az Izsáki úttól az 5-ös főútig a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság, a Polgárőrség és a Közterület-felügyelet segítségével teljes lezárás az Arató felvonulás biztosítására.

Továbbá tájékoztatjuk a tisztelt lakosokat, hogy:

Várhatóan 2015. augusztus 17. délután - augusztus 24.között a Bajcsy-Zsilinszky Endre utca – 5-ös főút sarkán található parkolóban vidámpark fog elhelyezésre kerülni, ezért a gépjárművezetők ezt a parkolót nem fogják tudni használni ezekben a napokban.

2015. augusztus 19-én este lezárásra kerül a Béke téren a Spar áruház előtti parkoló egészen augusztus 20. éjfélig az augusztus 20-i tűzijáték helyszínének biztosítása érdekében. A gépjárművezetők ezt a parkolót szintén nem fogják tudni használni ebben az időszakban.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt