Hírek
2018. Július 17. 17:08, kedd |
				Helyi				
Forrás: Adrienn
				
				Utoljára még kiszínezték a főteret
				A Holló László Képzőművész Kör felhívására korosztálytól függetlenül érkeztek kreatív aszfaltfestők és laikus alkotók egyaránt.
A ma (július 17-én) egész nap tartó rendezvényen részt vettek a könyvtárban táborozó gyerekek, valamint a helyi képzőművészek is, akik elhatározták, hogy mielőtt szeptemberben megkezdődik a városközpont rehabilitációja, utoljára még kiszínezik a főteret.
A „Zöld város” címen meghirdetett Területi Operatív Programon keresztül nyert 1 milliárd 998 millió forintos támogatás most lehetőséget ad arra, hogy teljesen új arculatot kaphasson városközpontunk. A főutcán kívül megújulhat a Petőfi tér, a Béke tér, a piac környéke, a piacon belül a tejcsarnok, és a Szent János tér környéke is. Másfél-két év elteltével teljesen új burkolatok, modern közvilágítás, parkok, játszóterek, interaktív szökőkút és vizes tér, valamint csodálatos látvány fogja jellemezni a mi kis városunkat. A munkálatok ősszel fognak megkezdődni.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 13:32, hétfő | Helyi
Át akarta verni a szolgáltatót és a rendőröket
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság munkatársai csalás és hatóság félrevezetése miatt vádemelést javasolnak egy fiatal ellen, aki valamiért azt gondolta, hogy nem derül fény a csalásra.
2025. November 03. 11:56, hétfő | Helyi
Süti- és könyvvásár Tibike gyógyulásáért
Kiskunfélegyháza összefog egy kisfiú szívéért.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. Október 31. 10:54, péntek | Helyi
Emléktábla a Dr. Táby-féle iskola egykori tanítói és diákjai tiszteletére
2025. november 12-én, szerdán 13 órakor ünnepélyes keretek között avatják fel a Dr. Táby-féle iskola tanítói és diákjai emlékére készült emléktáblát.












