Hírek
2013. Szeptember 27. 10:03, péntek |
Helyi
Forrás: BMRFK
Vádemelést javasolnak a félegyházi fiatalok ellen
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 15 éves és egy 16 éves kiskunfélegyházi lakos ellen.
A személyek a rendelkezésre álló adatok alapján 2012. június és július hónapokban Kiskunfélegyházán több házba és egy telephelyre is betörtek, ahonnan többek között réz alkatrészeket, 100 kg vas hulladékot, tizenöt építési állványmerevítő csövet, egy kerékpárt, egy felfújható medencét, négy öntvény széket, egy babakocsit, egy gumimatracot és kettő társasjátékot, illetve horgász úszókat tulajdonítottak el.
Két alkalommal cselekményük közben megzavarták őket, ekkor nem tudtak semmit ellopni.
A fiatalokat 2012. július 16-án lopás közben tetten érték, ezt követően a rendőrök elfogták és előállították őket a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra.
A nyomozók az egyik fiatalnál tartott házkutatáskor megtalálták és lefoglalták az ellopott tárgyak egy részét. A gyanúsítottak a bűncselekmény elkövetését kihallgatásuk során elismerték.
A rendőrség a nyomozást befejezte, a keletkezett iratokat 2013. szeptember 27-én vádemelési javaslattal küldi meg a Kecskeméti Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 12:53, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Július 28. 14:20, kedd | Helyi
Egyetlen pillanat is elég lehet a bajhoz… Kedvenceink biztonsága rajtunk múlik!
Egy Bács-Kiskun vármegyei kutyatartó múlt szombaton boltba indult, ezért az autójával kiállt az udvarból, majd elhajtott.
2026. Július 27. 15:23, hétfő | Helyi
225 millió forintos fejlesztés indul az önkormányzati energiafelhasználás hatékonyabbá tételéért
2026. Július 27. 11:27, hétfő | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
