Hírek
2016. December 31. 09:00, szombat |
Helyi
Forrás: digitaltrends.com
Villámgyors töltést ígér Tesla Motors alapítója
A Tesla-autók új töltőkompresszorai olyan gyorssá válhatnak a közeljövőben, hogy azokhoz képest a hagyományos tankolás kifejezetten lassúnak tűnhet.
Az elektromos autók népszerűvé válásának egyik korlátja a tulajdonosok azon rémálma, hogy elfogy az „erő” az autóból, és nincs a közelben elektromos töltőállomás. Ráadásul ha van is, a megfelelő töltöttségi szint elérése hosszabb időt vesz igénybe.
Úgy tűnik, hogy a töltés problémája a Tesla mérnökeit is foglalkoztatja: ha ugyanis lehet hinni a Tesla Motors-alapító Elon Musk Twitter-bejegyzésének, hatalmas technológiai ugrás előtt áll a töltési technológia: egy autó feltöltése akár egy másodperc alatt is megtörténhet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 11:50, kedd | Helyi
Élő Betlehem a Kálvária-kápolnánál
Ünnepi hangulatú, hagyományőrző eseményre várják az érdeklődőket 2025. december 17-én, szerdán 10.30 órától a Kálvária-kápolna területén, ahol Élő Betlehem előadás kerül megrendezésre.
2025. December 15. 12:45, hétfő | Helyi
Interaktív nyílt nap a Rocktárban
Folytatódik „A ZENE MINDENKIÉ” című interaktív, élőzenei gyermekprojekt a Sorsocskák Alapítvány szervezésében.
2025. December 12. 15:34, péntek | Helyi
Vasárnap tartják az idei év utolsó állat- és kirakodóvásárát Félegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. december 14. (vasárnap).
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
