2024. május 20, hétfő - Bernát, Felícia

2017. Május 05. 16:37, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Víz alatt fojtogatta lányát a 38 éves kiskunmajsai \"Édesapa\"

Víz alatt fojtogatta lányát a 38 éves kiskunmajsai \

Előzetes letartóztatásban a kiskunmajsai apa. (Videó melléklettel!)

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányág Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt 2017. május 3-án 11 óra 10 perckor őrizetbe vett egy 38 éves kiskunmajsai lakost.

A férfi a rendelkezésre álló adatok alapján otthonukban 2017. január 22-én a hajnali órákban 2 éves lányát ismeretlen okból a fürdőszobába vitte, ahol a szakértői vélemény alapján 60 °C-os víz alá tartotta gyermeke testét, és a lány fájdalmai ellenére cselekményét tovább folytatta.

Az orvosi szakvélemény alapján, a hőhatás következtében a gyermek a testfelületének hozzávetőleg 50 %-án II. fokú - életveszélyes - égési sérülést szenvedett.

A gyanúsított kihallgatásán beismerő vallomást tett. Az illetékes járásbíróság 2017. május 5-én elrendelte a férfi előzetes letartóztatását.

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni