2020. augusztus 11, kedd - Zsuzsanna

2020. Március 25. 17:50, szerda | Helyi
Forrás: Rádió Smile

Zakar Anita a Rádió Smile-nál folytatja

Február végén volt 2 éve, hogy Zakar Anita elköszönt a hallgatóktól mint reggeles műsorvezető.

Azóta főleg a rendezvényeken a színpadon és itt a Félegyházi Közlöny hasábjain is találkozhattunk vele. Előbbi munkák mellett pedig április 1-től a Rádió Smile stábját is erősíti hétköznapokon reggelente.

Erről először a rádióhallgatók értesülhettek, hiszen hangos promócióban már két hete hirdetik, hogy megújul a reggeli műsor, és 2020. április 1-től Zakar Anitával egészül ki a Shaker, a reggeli felrázó ébresztő.

Csőszi Viktor a rádió vezetője elmondta, a műsor neve marad, de új arculatot kapott, a szignálok már elkészültek. A két reggeles műsorvezető tehát egyesítette erejét, és 2020 április 1-től közösen ébresztik a hallgatókat, a város egyetlen helyi rádiójában.

(Címlapfotó: Zakar Anita facebook-oldala)

2020. Augusztus 10. 16:48, hétfő | Helyi

XXI. Szállási-napok Petőfiszálláson

Szállási-napi ünnepi megemlékezést tartanak Petőfiszálláson augusztus 20-án.

2020. Augusztus 10. 13:27, hétfő | Helyi

Megtartják a gólyatáborokat

A felsőoktatási intézmények többsége megtartja a gólyatáborát

2020. Augusztus 10. 12:02, hétfő | Helyi

E-book olvasó, a zsebre dugott kalandok tárháza

A nyári szabadságok egyik gyakori velejárója, hogy olyan dolgokra is időt áldozunk, melyek a hétköznapokban némiképp elsikkadnak.

2020. Augusztus 10. 10:47, hétfő | Helyi

Növényvédelmi permetezés Kiskunfélegyházán

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya ezúton értesíti a lakosságot a platán- és hársfák növényvédelmi permetezésének várható időpontjáról.