2024. március 29, péntek - Auguszta, Bertold

Képek | Koncert

Angyalok szárnyán röppent fel az ének

2016-05-10 13:25:01

Május 7-én (szombaton) nemzetközi egyházzenei hangversenynek adott otthont a Szent István Templom.

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesületének meghívására a fellépők között köszönthettük Németországból a Mottetenchor St. Nikolai, Berlin-Spandau dalosait Bernhard Kruse vezényletével.

Városunk nagy múltú zenebarátai pedig Szatmári Imre vezényletével csodálatos egyházi dalokat adtak elő a késő délután folyamán.

Angyalok szárnyán röppent fel az ének