2024. március 29, péntek - Auguszta, Bertold

Képek | Közélet

Félegyházi intézkedések a koronavírussal kapcsolatban

2020-03-13 13:48:34

Csányi József polgármester kezdeményezésére március 13-án pénteken megalakult Kiskunfélegyházán a Helyi Operatív Törzs, amelynek feladata, hogy intézkedéseivel városi szinten hozzájáruljon a koronavírus-járvány megelőzéséhez. A grémium tagjai: dr. Faragó Zsolt jegyző, dr. Füstös Magdolna aljegyző, dr. Sipos Krisztina járási hivatalvezető, Seresné Retkes Alexandra, az ÁNTSZ járványügyi szakügyintézője, Timafalvi László rendőrkapitány, Leiz Gábor tűzoltóparancsnok, dr. Körtvélyessy András a Kiskunfélegyházi Városi Kórház főigazgató-helyettese, dr. Patkós Róbert az Egészségközpont orvos-igazgatója, Gálig Erzsébet a Szivárvány Intézmény vezetője, Fűri Judit a Kapocs Intézmény vezetője.

Félegyházi intézkedések a koronavírussal kapcsolatban
Félegyházi intézkedések a koronavírussal kapcsolatban Félegyházi intézkedések a koronavírussal kapcsolatban Félegyházi intézkedések a koronavírussal kapcsolatban