2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Képek | Sport

Félegyházi triatlonosok sikere Lengyelországban

2020-08-19 16:58:09

Idén augusztus 16-án a lengyelországi Bialystokban rendezték meg az Olimpiai Reménységek Versenyét triatlon sportágban.

A Magyar Triatlon Szövetség négy félegyházi fiatalt hívott meg a válogatottba: Fricska Annát (junior kcs), Trungel-Nagy Kolost (ifi kcs), Papp Laurát és Trungel-Nagy Zalánt (serdülő kcs). Felkészültség alapján Csontos Dóra is válogatott lehetett volna, de sajnos a válogató versenyen defektet kapott a kerékpárja. Talán legközelebb. Bialystok több mint 1100 km-re van Kiskunfélegyházától, így a kijutás sem volt egyszerű 9 személyes kisbusszal, de a gyerekek jól viselték az egésznapos utat. Szerencsére az utazás nagyon jó hangulatban telt és a modern technológiának köszönhetően megtudtuk kinek mi a kedvenc száma.

Félegyházi triatlonosok sikere Lengyelországban