2024. április 18, csütörtök - Andrea

Képek | Egyéb

Rendőrkézen a kiskunfélegyházi szarka

2022-03-02 10:42:20

Betört egy ékszerüzletbe és 15 ezüst karkötőt lopott egy 29 éves férfi. A rendőrök a kamerák segítségével pár nap alatt beazonosították és elfogták a tolvajt.

Kiskunfélegyháza egyik ékszerüzletének tulajdonosa értesítette a rendőröket idén február 21-én reggel, mivel az éjszaka folyamán betörtek a boltjába. A sértett felmérte a károkat és megállapította, hogy az ismeretlen tolvaj 15 ezüst karkötőt vitt el közel 200.000 forint értékben.

Rendőrkézen a kiskunfélegyházi szarka