2024. április 19, péntek - Emma

Képek | Sport

Sikeres hétvége Szarvason

2019-09-16 12:17:16

Remek eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a kötöttfogású területi diákolimpiai selejtezőn Szavason, 2019. szeptember 15-én.

Négy megye ifjú birkózói álltak szőnyegre, hogy kvalifikálják magukat az országos döntőre.
A félegyháziak közül a következő12 fő jutott tovább:

Aranyérmesek: Tapodi Norbert 46 kg, Bárány-Almási Tamás 50 kg, Víg Noel 58 kg és Szécsényi Kornél a 69 kg-os súlycsoportban

Ezüstérmesek: Páli Gergő 42 kg és Czakó Zoltán a 63 kg-os súlycsoportban.

Bronzérmesek: Hideg Balás 29 kg, Mákra Benjámin és Nagy Máté 35 kg, Kispéter Ákos 38 kg, Makra Levente és Bátyai Dorián a 69 kg-os súlycsoportban.

Edzők: Ván Jenő, Szabó József, Kelemen András és Polyák Dániel.

Sikeres hétvége Szarvason