2024. április 26, péntek - Ervin

Boronkay Péter paralimpikon segíti a Waldorf-os diákok felkészülését
2018. Május 25. 16:34, péntek | Helyi

Boronkay Péter paralimpikon segíti a Waldorf-os diákok felkészülését

Olimpiára készülnek a félegyházi Waldorf iskola növendékei. Május 30-án Szolnokra utaznak az ötödikes osztály diákjai, hogy a Waldorf Olimpia keretei között összemérjék kondíciójukat.

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2017-es évértékelője
2018. Január 11. 10:24, csütörtök | Helyi

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2017-es évértékelője

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 1992-ben alakult, kezdetben a futás népszerűsítésért, majd évről évre új tagokkal és szakosztállyal bővült.

Szavazzunk Piró-ra!
2016. Április 04. 08:38, hétfő | Helyi

Szavazzunk Piró-ra!

Támogasd Te is szavazatoddal és járulj hozzá, hogy Csontos Piroska legyen a K&H mozdulj! paralimpiai kártyaprogram nyertese!

Nincs megállás a Paralimpiáig
2015. Június 06. 07:00, szombat | Helyi sport

Nincs megállás a Paralimpiáig

A felkészüléshez Csontos Piroska vasakarata mellett az edzők, a család és a barátok támogatása is nagy mértékben hozzájárul, csakúgy mint Önkormányzatunk.

Csontos Piroska nap a paralimpikonokért
2014. Szeptember 21. 18:26, vasárnap | Helyi

Csontos Piroska nap a paralimpikonokért

Ma (szeptember 21-én) a Sorsocskák és a Rocktár közösen szervezett Jótékonysági Rendezvénysorozatot a félegyházi paralimpikonokért.