2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2017. November 02. 16:10, csütörtök | Helyi
Forrás: Móra Ferenc Művelődési Ház

A szex nem tabu többé

Erről Hevesi Kriszta egészség-, sport- és szexuálpszichológus, az ELTE pszichológia karának oktatója, a Nyitott Akadémia előadója gondoskodik: Hűtlenség és szexualitás címmel tart előadást Kiskunfélegyházán, a Móra Ferenc Művelődési Központban, 2017. november 6-án, hétfőn, 18 órai kezdettel.
A cím ne rettentsen el senkit! Szó lesz a tartós házasság titkáról, a megcsalás utáni továbblépés nehézségeiről, testképzavarról és szorongásról, valamint napirendre kerül a most oly aktuális és nagy port kavaró szexuális zaklatás témája is. Az előadás végén lehetőség lesz kérdezni, beszélgetni az előadóval.
A szex mindenkit érintő téma, ezért nem érdemes kihagyni az előadást!

Egységes jegyár: 800 Ft
Jegyvásárás a Móra Ferenc Művelődési Központban
(Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 1.)

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben