2024. május 3, péntek - Tímea

Már lehet jelentkezni a TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra
2016. Március 09. 07:49, szerda | Belföld

Már lehet jelentkezni a TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra

Már lehet jelentkezni az idei TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra, amely most először négynapos lesz, április 28. és május 1. között várják az önkénteseket - tájékoztatta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) kedden az MTI-t.

TEK-akció egy óbudai iskolánál
2015. December 09. 13:22, szerda | Belföld

TEK-akció egy óbudai iskolánál

A rendőrség és a Terrorelhárítási Központ munkatársai is intézkednek Budapesten, a III. kerületi iskolánál - számolt be az M1 aktuális csatorna szerdán kora délután.

Elindult a Cipősdoboz-akció
2015. November 30. 07:47, hétfő | Belföld

Elindult a Cipősdoboz-akció

Ötvenezernél is több cipősdoboz-ajándékra számít idén a jótékonysági akciót tizenkét éve életre hívó Baptista Szeretetszolgálat

Egybeesik a Fekete Péntek és a Ne vásárolj semmit! nap
2015. November 27. 10:14, péntek | Helyi

Egybeesik a Fekete Péntek és a Ne vásárolj semmit! nap

Egy felmérés szerint a 18-59 éves hazai internethasználók egyötöde, körülbelül egymillió ember tervezi, hogy vásárolni fog a pénteki akciókban, a karácsonyi bevásárlási szezon kezdetét jelentő \'Black Friday\' napon.

Ne fizess teljes árat!
2015. Július 19. 18:00, vasárnap | Helyi

Ne fizess teljes árat!

Ma már 10 százalék kedvezményt szinte bármiből kaphatunk, de az igazán jó vásár a \"szakértők\" :) szerint legalább 30 százalékos árengedményt jelent. Akcióvadászatra fel!

A TeSzedd! Magyarország legsikeresebb önkéntes mozgalma
2015. Július 19. 05:00, vasárnap | Belföld

A TeSzedd! Magyarország legsikeresebb önkéntes mozgalma

Magyarország legsikeresebb önkéntes mozgalmának nevezte a Földművelésügyi Minisztérium parlamenti államtitkára a TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért! akciót.

Keresd a hibát!
2014. Március 25. 08:33, kedd | Helyi

Keresd a hibát!

Reklám a valóban „izomagyúaknak”.

Féláras belépő, egészségmegőrző programok, gyógyvíz kóstoló a Róna Kincse Gyógyfürdőben
2014. Március 14. 16:12, péntek | Helyi

A Víz Világnapja alkalmából egész napos programokkal várja vendégeit a Róna Kincse Gyógyfürdő március 22-én, szombaton – tudtuk meg dr. Körtvélyessy Andrástól.

Torkos csütörtök Kiskunfélegyházán is
2014. Február 26. 10:20, szerda | Helyi

Torkos csütörtök Kiskunfélegyházán is

A Magyar Turizmus Zrt. 2014-ben kilencedik alkalommal is megrendezi a népszerű Torkos Csütörtök akciót, amelynek időpontja idén március 6.

Elképesztő siker volt a fekete péntek
2013. December 02. 13:19, hétfő | Külföld

Elképesztő siker volt a fekete péntek

Rekordot döntött a híressé vált fekete péntek, ugyanis minden eddiginél több termék talált gazdára.

A rendőrség és polgárőrség közös akciója
2013. Május 16. 13:12, csütörtök | Kék hírek

A rendőrség és polgárőrség közös akciója

Közös akciót szervezett május 10-én a helyi rendőrkapitányság és a polgárőrség Petőfiszálláson

2012. Május 29. 07:01, kedd | Belföld

Autós demonstráció a légiközlekedésért

Autós demonstrációt tartanak a repülőtéri dolgozók május 29-én, kedden a Liszt Ferenc Repülőtér bezárásra ítélt I. terminálja előtti főútvonal-szakaszon.