2024. április 19, péntek - Emma

Hétfőtől ütemezett betegellátás lesz a félegyházi kórházban
2020. Március 15. 12:02, vasárnap | Helyi

Hétfőtől ütemezett betegellátás lesz a félegyházi kórházban

A vérvételre, röntgenre és a sebészeti szakrendelésre érkező betegek a bejáratnál történő előzetes szűrés után egy sorszámot kapnak az ott tartózkodó kollégától.

Indul az ingyenes buszjárat a kecskeméti kórházba
2018. Február 22. 19:26, csütörtök | Helyi

Indul az ingyenes buszjárat a kecskeméti kórházba

Május 1-jétől minden hétfőn, szerdán, pénteken a reggeli órákban a kecskeméti kórházba igyekvők felszállhatnak arra a buszra, mely a kórháznál teszi le a betegeket.

Kiemelt szerepet kap az egészségügy a 2017-es évben
2017. Január 03. 08:27, kedd | Helyi

Kiemelt szerepet kap az egészségügy a 2017-es évben

A kormány elkötelezett a betegellátás színvonalának emelése, az egészségügyi ágazatban dolgozók élet- és munkakörülményeinek javítása, valamint az egészségügyi ellátórendszer fejlesztése mellett.

Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett!
2015. Október 06. 18:08, kedd | Helyi

Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett!

Ma (október 6-án) ünnepélyes keretek között helyezték le városunk kórházának alapkövét. Az emlékmű a kórház udvarán, a jelenleg még munkaterületnek számító terület szélénél helyezkedik el.

Gyorsulás a sürgősségin
2015. Január 13. 16:11, kedd | Helyi

Gyorsulás a sürgősségin

Korábban félévente ha egyszer, mostanság már havonta négy-öt alkalommal is előfordul, hogy egy nap 100-110 beteg érkezik be a kecskeméti megyei kórház sürgősségi osztályára.

Széleskörű egészségügyi szolgáltatások a városi kórházban
2014. Február 07. 10:19, péntek | Helyi

Széleskörű egészségügyi szolgáltatások a városi kórházban

Ezernél több ember fordul meg naponta a félegyházi városi kórház járóbeteg szakellátásain és a gondozókban

Ki hol fizet az orvosi ellátásért
2014. Február 03. 16:45, hétfő | Helyi

Ki hol fizet az orvosi ellátásért

Körülbelül félmillió magyar tanul, dolgozik, ill. él külföldön, zömmel Uniós tagállamokban, ezért fontos kérdés, hogy hol jogosultak egészségügyi ellátásra a kint tartózkodók.

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával
2013. November 22. 10:40, péntek | Helyi

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával

Egy kérdőív kitöltésének segítségével kéri ki a lakosság véleményét is a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.