2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

Baba-Mama Klubfoglalkozás
2015. Május 14. 12:09, csütörtök | Helyi

Baba-Mama Klubfoglalkozás

A Szakmaközi Művelődési Házban minden héten sok érdeklődőt vonz a Baba-Mama Klubfoglalkozás, melynek háziasszonya Dr. Sinkó Melinda a Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyháza Városi Szervezetének vezetője.

Közlekedik a család
2015. Május 11. 12:25, hétfő | Helyi

Közlekedik a család

Jelentkezzen Ön is családjával a Bács-Kiskun megyei fordulóra!

A család örökérvényű érték
2015. Április 22. 12:11, szerda | Helyi

A család örökérvényű érték

Minikonferenciát tart ma (április 22-én) 10 órától a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Szervezete a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Tíz világhírű tipp a fittségért
2015. Április 09. 13:20, csütörtök | Életmód

Tíz világhírű tipp a fittségért

A fűszerektől a sziesztáig minden kultúrának megvannak a maga módszerei az egészség és a megfelelő testsúly megőrzésére. Íme tíz olyan nemzetközi egészségügyi titok, amely segít egészségesnek és fittnek maradni!

Családi program a húsvéti készülődés jegyében
2015. Március 28. 12:10, szombat | Helyi

Családi program a húsvéti készülődés jegyében

A hagyományoknak megfelelően a Húsvéti Ünnepkör jegyében szervezett programot a Petőfi Sándor Városi Könyvtár ma (március 28-án) a családi szombat délelőtt rendezvénysorozat keretében.

Megverte élettársát kiskunfélegyházi otthonában
2015. Március 12. 13:01, csütörtök | Helyi

Megverte élettársát kiskunfélegyházi otthonában

Csalás és súlyos testi sértés miatt is elfogatóparancs volt érvényben azzal az 51 éves férfival szemben, akit elfogtak és őrizetbe vettek a kiskunfélegyházi rendőrök.

Egygyermekes családok is kaphatnak otthonteremtési kedvezményt
2014. December 11. 11:03, csütörtök | Belföld

Egygyermekes családok is kaphatnak otthonteremtési kedvezményt

Az egygyermekes családok is kaphatnak otthonteremtési kedvezményt 2015 júliusától - jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára szerdán kormányszóvivői sajtótájékoztatón.

Kálloy Molnár Péter családja imádja Olaszországot
2014. November 17. 14:10, hétfő | Bulvár

Kálloy Molnár Péter családja imádja Olaszországot

Kálloy Molnár Pétert sokoldalú művészként ismerjük, aki a film, a színház, a zene és az irodalom területén is otthonosan mozog. Mindezek mellett szerető férj és gondos családapa is és mindez belefér nála 24 órába.

Som-Balogh Edináék először vitték vízbe kisfiúkat
2014. Április 29. 11:28, kedd | Bulvár

Som-Balogh Edináék először vitték vízbe kisfiúkat

Lassan egy éves lesz Som-Balogh Edinának, a Barátok közt csinos színésznőjének kisfia, Noel. Az édesanya a fiával töltött minden percet ünnepként éli meg és élvezi, hogy babázhat.

Előadás a Móra-családfáról
2014. Január 31. 16:03, péntek | Helyi

Előadás a Móra-családfáról

Régóta tervezgette a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület, hogy könyvet írjanak a Móra leszármazottakról. Olyan utódokat kerestünk, akik a humán műveltséget génjeikben hordozták és használták is a későbbiek folyamán.

Megjelent a családikedvezmény-kalkulátor
2014. Január 28. 10:31, kedd | Belföld

Megjelent a családikedvezmény-kalkulátor

Idén nagyobb kedvezményhez juthatnak azok a családok, amelyek tavaly nem tudták teljesen kihasználni a családi kedvezmény lehetőségeket.

Mázli vagy taktika?
2014. Január 24. 10:10, péntek | Belföld

Mázli vagy taktika?

Az ellenfelem három lépéssel előttem jár gondolatban. Tanulság: soha ne kezdj társasozni a játék feltalálójával!