2024. május 8, szerda - Mihály

Szabó Szonja a legtechnikásabb versenyző
2018. Május 30. 19:38, szerda | Helyi sport

Szabó Szonja a legtechnikásabb versenyző

Az elmúlt szombaton újra benépesült a Városi Sportcsarnok.

V. Csikós József emléktorna
2017. Február 10. 08:15, péntek | Helyi sport

V. Csikós József emléktorna

A Félegyházi Térségi Sportiskola és a Kiskunfélegyházi Honvéd Testedzők Köre Labdarúgó Szakosztálya idén 5. alkalommal rendezi meg a Csikós József "Csiki" emléktornát.

„Becsületmentő” történelmi örömíjász verseny Pálmonostorán
2016. Április 18. 14:48, hétfő | Helyi sport

„Becsületmentő” történelmi örömíjász verseny Pálmonostorán

Úgynevezett „Becsületmentő” történelmi örömíjász versenyt szerveztek 2016. április 17-én a Turul Koppány Íjászai HE tagjai a pálmonostori Dinnyés tanyában.

Idegenben zárja az őszi szezont a KHTK
2015. November 20. 15:48, péntek | Helyi sport

Idegenben zárja az őszi szezont a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 15. fordulójában a Kecel FC csapatához utazik a listavezető KHTK.

Pénteken már zörgött a háló a góloktól a műfüves focipályán
2015. November 14. 06:18, szombat | Helyi sport

Pénteken már zörgött a háló a góloktól a műfüves focipályán

Két hónap szorgalmas és óriási szakértelemmel végzett munkáját követően november 13-án (pénteken) átadásra került a Műfüves focipálya a Honvéd Sporttelepen.

Bács megyei kupa: a 2. forduló párosításai
2015. Szeptember 03. 10:12, csütörtök | Helyi sport

Bács megyei kupa: a 2. forduló párosításai

A második fordulóban szeptember 9-én már az első osztályú csapatok is pályára lépnek.

Könnyen verte a KHTK a Csongrádot
2015. Augusztus 06. 18:40, csütörtök | Helyi sport

Könnyen verte a KHTK a Csongrádot

Szerda délután lejátszotta utolsó előtti edzőmérkőzését a KHTK első számú csapata. Sajnos az időjárás nem fogadta kegyeibe a csapatokat, hiszen az első félidőt szakadó esőben játszották végig.

Kitüntették legjobbjainkat
2014. Május 26. 06:58, hétfő | Helyi

Kitüntették legjobbjainkat

Nagyszabású programsorozattal emlékezett idén is városalapító őseire Kiskunfélegyháza. A hagyományokhoz híven ez alkalommal vehették át a városi szintű elismeréseket legkiválóbbjaink.

2012. Május 03. 07:09, csütörtök | Külföld

Újabb hadjáratot indítanak a tálibok

A tálib felkelők bejelentették, hogy csütörtöktől Afganisztán-szerte hadjáratot indítanak a NATO és szövetségeseinek erői ellen.

2012. Április 24. 07:13, kedd | Külföld

28 civil halott – A tűzszünet nyilvánvaló megsértése

Legalább 28 polgári személy vesztette életét a közép-szíriai Hamában a kormányerők támadása következtében – derül ki az Emberi Jogok Szíriai Megfigyelő Központjának (OSDH) hétfő délutáni veszteségmérlegéből.