2024. április 23, kedd - Béla

Idén nem lesz Nagy Sportágválasztó
2020. Augusztus 05. 12:01, szerda | Belföld

Idén nem lesz Nagy Sportágválasztó

A szervezők a tavaszi után az őszi eseményt is törölték, így idén nem lesz Nagy Sportágválasztó.

A járvány miatt idén elmarad Tusványos
2020. Június 17. 05:00, szerda | Külföld

A járvány miatt idén elmarad Tusványos

Elmarad idén a Bálványosi Szabadegyetem és Diáktábor - értesült a Hír TV.

A vásár elmarad
2020. Március 25. 14:52, szerda | Helyi

A vásár elmarad

Az érvényben lévő kormányzati intézkedések miatt a kiskunfélegyházi Országos Állat- és Kirakodóvásár 2020. április 4. napjától visszavonásig nem kerül megrendezésre!

Elmarad Varga Csaba Mount Everest-expedíciója
2020. Március 13. 18:03, péntek | Belföld

Elmarad Varga Csaba Mount Everest-expedíciója

Elmarad Varga Csaba, a Kalifa Alpin Csapat hegymászójának áprilisra tervezett Mount Everest-expedíciója, miután Kínát követően pénteken a nepáli kormány is bejelentette,

Elmarad a Red Bull Pilvaker a koronavírus miatt
2020. Március 11. 14:01, szerda | Belföld

Elmarad a Red Bull Pilvaker a koronavírus miatt

Elmarad a március 15-ére tervezett Red Bull Pilvaker. A döntést a szervezők az egészségügyi kockázatokat, valamint a hatóságok ajánlásait mérlegelve hozták meg, és kérik minden érintett megértését.

Elmarad az ExperiDance „Gyöngyhajú lány” című előadás
2019. Április 29. 21:37, hétfő | Helyi

Elmarad az ExperiDance „Gyöngyhajú lány” című előadás

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata ezúton tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy 2019. május 22-én a Városi Sportcsarnokban a Gyöngyhajú lány című ExperiDance produkció ELMARAD!

Elmarad a Polgári Védelmi tájékozató
2017. Március 03. 09:56, péntek | Helyi

Elmarad a Polgári Védelmi tájékozató

Tájékoztatjuk a város lakosságát, hogy a 2017. március 9-én 17 órakor megrendezendő Polgári Védelmi tájékoztató elmarad, egy későbbi időpontban lesz megtartva.

Idén nem lesz új iPhone
2016. Június 23. 10:03, csütörtök | Helyi

Idén nem lesz új iPhone

A rossz hírt a megbízható cupertinói belső informátorokkal rendelkező Wall Street Journal és a VentureBeat szivárogtatta ki.

Elmarad a Szivárvány Majális
2014. Május 16. 10:08, péntek | Helyi

Elmarad a Szivárvány Majális

A hétvégére jelzett időjárásra tekintettel elmarad a május 17-ére, szombatra tervezett II. Szivárvány Majális.

Mégsem lesz Majális a Parkerdőben
2014. Április 25. 15:14, péntek | Helyi

Mégsem lesz Majális a Parkerdőben

Sajnálattal vettük tudomásul a szervezőnek a mai napon megküldött azon közleményét, hogy a május 3. napjára tervezett majális – technikai okok miatt – mégsem kerül megrendezésre.

Elmarad a kamionstop
2013. Július 26. 11:45, péntek | Belföld

Elmarad a kamionstop

A nehéz tehergépkocsik hétvégi forgalomkorlátozását a nemzeti fejlesztési miniszter a vidékfejlesztési miniszter egyetértésével veszélyhelyzetben átmenetileg felfüggesztheti