2024. április 19, péntek - Emma

2012. Április 23. 14:05, hétfő | Külföld

Titkos fegyverrel fenyeget Észak-Korea

A dél-koreai rendszer megsemmisítésével fenyegetőzik Phenjan a KCNA hivatalos észak-koreai hírügynökség hétfői jelentése szerint. Közben Peking és Phenjan „új magasságokba” emelné kapcsolataik szintjét.

2012. Április 22. 14:09, vasárnap | Kék hírek

Fegyveresek törtek rá a hatgyermekes családra

Fegyveres rablók törtek rá egy családra szombatra virradó éjjel Hajdúböszörményben – közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-vel.

2012. Április 19. 14:17, csütörtök | Kék hírek

Váratlan segítség a fojtogatott macskának - a rendőrséget a fegyver érdekli

Pisztolyból leadott figyelmeztető lövés miatt indult rendőrségi eljárás egy 69 éves szőlősgyöröki asszony ellen. Kiderült ugyanis, hogy a nő engedély nélkül tartott lőfegyverrel akart megvédeni egy macskát kutyáktól.

2012. Április 16. 14:03, hétfő | Belföld

Hende: nem halogatható a honvédség újrafegyverzése

Halaszthatatlanná vált a magyar haderő újrafegyverzése - mondta a honvédelmi miniszter hétfő kora reggel az MR1-Kossuth Rádió 180 perc című műsorban.

2012. Április 16. 07:05, hétfő | Külföld

Fegyverropogástól hangos az afgán főváros

Három afgán várost – köztük Kabult – ért vasárnap összehangolt támadás a tálibok részéről, magyar érdekeltséget nem érintett a fegyveres incidens.

2012. Április 09. 07:09, hétfő | Kék hírek

Egy nap alatt két gyilkosság történt Borsodban

Két Borsod-Abaúj-Zemplén megyei településen, Berzéken és Hejőszalontán is gyilkosság miatt nyomoz a rendőrség, a szombaton elkövetett bűncselekmények gyanúsítottjait őrizetbe vették.

2012. Április 06. 14:05, péntek | Külföld

A legenyhébb büntetést kapta a „halál kufára”

Huszonöt év börtönre és 15 millió dollár pénzbüntetésre ítélték első fokon csütörtökön New Yorkban Viktor But orosz fegyverkereskedőt.

2012. Április 04. 14:19, szerda | Kék hírek

Kiraboltak egy bankot a fővárosban

Kiraboltak egy pénzintézetet szerdán a főváros IV. kerületében – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.

2012. Március 29. 07:25, csütörtök | Bulvár

Fegyverrel hadonászott Camilla

A meglepő jelenetre akkor került sor, amikor Károly herceg második felesége egy népszerű dán krimisorozat (The Killing) forgatásán tett látogatást.

2012. Március 28. 07:17, szerda | Kék hírek

Nem jogerős: baltával támadt a rendőrökre

Hét év letöltendő fegyházbüntetésre ítélte a Gyulai Törvényszék kedden, nem jogerősen azt a köröstarcsai férfit, aki 2011 szeptemberében egy sörözőben feltörte a játékgép pénzkazettáját.

2012. Március 27. 14:15, kedd | Kék hírek

Két álarcos rabolta ki a benzinkutat

Két álarcos ember – feltehetőleg fegyverrel – kirabolt egy benzinkutat a fővárosban, az I. kerületi Mészáros utcában kedd hajnalban.

2012. Március 22. 14:15, csütörtök | Kék hírek

Kora délután támadtak - estére elfogták őket

Elfogták a rendőrök azt a dudari férfit, aki - ugyancsak elfogott társával - kirabolt egy takarékszövetkezetet hétfőn, a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton.