2024. április 16, kedd - Csongor

Augusztus 20-i forgalomkorlátozások Félegyházán
2020. Augusztus 18. 08:20, kedd | Helyi

Augusztus 20-i forgalomkorlátozások Félegyházán

A Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a tisztelt lakosságot és gépjárművezetőket, hogy az 2020. augusztus 20-i rendezvények miatt:

Forgalomkorlátozás az M5-ös autópályán
2020. Július 03. 10:00, péntek | Helyi

Forgalomkorlátozás az M5-ös autópályán

Szerelési munkálatok miatt szombaton sávlezárásra és sebességkorlátozásra kell számítani Kiskunfélegyháza térségében.

Gyakorlat miatt fokozott katonai járműforgalom lesz több útszakaszon
2019. December 05. 06:00, csütörtök | Belföld

Gyakorlat miatt fokozott katonai járműforgalom lesz több útszakaszon

Gyakorlat miatt fokozott katonai járműforgalom lesz vasárnap és hétfőn több forgalmas útszakaszon - közölte a Magyar Honvédség Altiszti Akadémia szerdán a Facebook-oldalán.

Forgalomkorlátozás várható a Kossuth utcán
2019. November 21. 21:40, csütörtök | Helyi

Forgalomkorlátozás várható a Kossuth utcán

A karácsonyi díszkivilágítás kihelyezését végzik november 22-én, pénteken 7.30-tól körülbelül 14 óráig, emiatt forgalomkorlátozásra lehet számítani.

Forgalomkorlátozások a Libafesztivál alatt
2019. Szeptember 03. 16:23, kedd | Helyi

Forgalomkorlátozások a Libafesztivál alatt

Félegyházi Napokhoz kapcsolódó forgalomkorlátozások
2019. Augusztus 15. 11:49, csütörtök | Helyi

Félegyházi Napokhoz kapcsolódó forgalomkorlátozások

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya ezúton tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a Félegyházi Napok rendezvénysorozata miatt a következő lezárásokra lehet számítani a városban:

Nézze meg hol lesz Bács-Kiskun megyében forgalomkorlátozás a Tour de Hongrie miatt vasárnap
2019. Június 12. 15:27, szerda | Helyi

Az idén is megrendezik Magyarország területén a kerékpáros körversenyt, amelynek mezőnye 2019. június 16-án kezdi meg Kecskemétről indulva az utolsó szakaszt.

Forgalomkorlátozások a Városalapítók Hete rendezvények alatt
2019. Május 13. 16:34, hétfő | Helyi

Forgalomkorlátozások a Városalapítók Hete rendezvények alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya ezúton tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a Városalapítók Hete miatt a következő lezárásokra számíthatnak:

Forgalomkorlátozás fanyesés miatt az Oskola utcában
2019. Január 21. 15:00, hétfő | Helyi

Forgalomkorlátozás fanyesés miatt az Oskola utcában

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a lakosságot, hogy 2019. január 23-án, szerdán az Oskola utca, a villamos vezetékek alatt lévő fák nyesése miatt lezárásra kerül.

Forgalomkorlátozás a Kossuth utcán
2019. Január 09. 17:53, szerda | Helyi

Forgalomkorlátozás a Kossuth utcán

Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala értesíti a tisztelt lakosságot, hogy a „Félegyháza újjáépül” projekt keretében 2019. január 14-től megkezdődik a Kossuth Lajos utcai platánfák ifjító és alakító metszése.

Forgalomkorlátozás várható a szüreti felvonulás miatt
2018. Szeptember 18. 09:59, kedd | Helyi

Forgalomkorlátozás várható a szüreti felvonulás miatt

Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosokat, gépjárművezetőket, hogy 2018. Szeptember 22-én a szüreti felvonulás miatt a következő forgalomkorlátozásokra, lezárásokra számíthatnak: