2019. szeptember 19, csütörtök - Vilhelmina

2019. Június 12. 15:27, szerda | Helyi
Forrás: KEOL

Nézze meg hol lesz Bács-Kiskun megyében forgalomkorlátozás a Tour de Hongrie miatt vasárnap

Az idén is megrendezik Magyarország területén a kerékpáros körversenyt, amelynek mezőnye 2019. június 16-án kezdi meg Kecskemétről indulva az utolsó szakaszt.

A mezőny a megyeszékhelyről a Duna felé halad tovább, így az alábbi helyszíneken - rendőri biztosítás mellett - rövid ideig tartó, ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítania a gépjárművezetőknek:

• 10 óra 30 perc és 11 óra között: Kecskemét belvárosa - Kadafalva - Ballószög - Ágasegyháza
  • 11 óra és 12 óra között: Izsák - Izsák-Kisizsák - 52-es számú főút - Solt

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság arra kéri a megadott útvonalon közlekedőket, hogy fokozott figyelemmel és óvatossággal közlekedjenek!

2019. Szeptember 19. 11:48, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

2019. Szeptember 19. 09:00, csütörtök | Helyi

Káprázatos látvány tárult természetjáróink szeme elé hétvégén

A Kiskun Természetbarát Sportegyesület háromnapos túrára invitálta tagjait szeptember 13-14-15-én.

2019. Szeptember 19. 08:00, csütörtök | Helyi

Idősek világnapja

Szeptember 30-án, hétfőn 15 órakor rendezik meg az Idősek világnapja ünnepséget a Móra Ferenc Művelődési Központ dísztermében.

2019. Szeptember 18. 16:13, szerda | Helyi

A gondolatok és érzelmek egészségi állapotunkra gyakorolt hatása

E témában tart előadást Balogh Béla Kiskunfélegyházán október 3-án, 18 órai kezdettel a Móra Ferenc Művelődési Központban.