2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Dallal köszöntötték a karácsonyt a Móra Gimnázium diákjai
2015. December 19. 09:01, szombat | Helyi

Dallal köszöntötték a karácsonyt a Móra Gimnázium diákjai

December 18-án tartották hagyományos karácsonyi hangversenyüket a Móra Gimnázium tanulói a Szent István templomban.

Épül és szépül városunk
2015. November 24. 14:16, kedd | Helyi

Épül és szépül városunk

Mindannyiunk nagy örömére átadásra került ma (november 24-én) a Móra Gimnázium előtti tér.

A magyarság teremtő szellemét nem lehet igába hajtani
2015. Június 04. 12:45, csütörtök | Helyi

A magyarság teremtő szellemét nem lehet igába hajtani

Ma (június 4-én) ünnepélyes keretek között emlékeztek meg a Trianoni békediktátum aláírásának 95. évfordulójáról a Móra Ferenc Gimnáziumban.

‘Trónbitorlók’ a Polgármesteri Hivatalban
2015. Május 14. 17:44, csütörtök | Helyi

‘Trónbitorlók’ a Polgármesteri Hivatalban

Rendhagyó városházi nyílt napot szervezett ma (május 14-én) Dr. Ónodi Izabella, a Művelődési és Szociális Bizottság elnöke, aki ezzel szerette volna közelebb hozni a diákokat a közügyekhez.

Búcsúztak a Móra Gimnáziumból
2015. Május 01. 20:00, péntek | Helyi

Búcsúztak a Móra Gimnáziumból

Ma (május 1-jén) délben kiléptek a nagybetűs életbe a Móra Ferenc Gimnázium diákjai is.

Itt lakni is lehet!
2014. Július 09. 09:36, szerda | Helyi

Itt lakni is lehet!

Meglepetéssel várja kollégistáit a szeptemberi tanévkezdéskor a Szent Benedek Gimnázium.

Ballagás a Móra Ferenc Gimnáziumban
2014. Május 02. 08:00, péntek | Helyi

Ballagás a Móra Ferenc Gimnáziumban

Május 1-jén 12 órakor rendezte meg Ballagási Ünnepségét a Móra Ferenc Gimnázium.

Ballagás a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében
2014. Május 01. 20:12, csütörtök | Helyi

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében 2014. május 1-jén 8:30 órakor rendezték meg a Ballagási Ünnepséget.

Szakmai nap a Móra Ferenc Gimnáziumban
2014. Április 08. 14:41, kedd | Helyi

Szakmai nap a Móra Ferenc Gimnáziumban

Szakmai bemutató nap kezdődött ma (április 8-án) a „Természettudományos oktatás módszertanának és eszközrendszerének megújítása” című program keretében a Móra Ferenc Gimnázium laboratóriumában.

Természettudományos szakmai nap a Móra Ferenc Gimnáziumban
2014. Március 21. 11:45, péntek | Helyi

Természettudományos szakmai nap a Móra Ferenc Gimnáziumban

Dr. Molnár Miklós, a Szegedi Tudományegyetem Fizika szakmamódszertani intézetének nyugalmazott tanára tartott előadást ma (március 21-én) „A fizikaoktatás kihívásai „ címmel a Móra Ferenc Gimnázium megújult természettudományos labo

Újabb sikerek a gimiben
2013. November 06. 17:24, szerda | Helyi

Újabb sikerek a gimiben

Az Európai Unióval ismerkedhetnek meg a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium tanulói egy angol nyelvű vetélkedő keretében.

Átadták a Móra gimnázium természettudományos laborját
2013. November 06. 14:59, szerda | Helyi

Átadták a Móra gimnázium természettudományos laborját

Elkészült a Móra Ferenc Gimnázium természettudományos laborja. Az ünnepélyes átadásra november 6-án került sor. A rendezvényen a projektről és annak aktuális állásáról Kapus Krisztián polgármester adott tájékoztatást.