2024. április 25, csütörtök - Márk

Kecskeméten is bizonyítottak a félegyházi íjászok
2014. Augusztus 18. 15:54, hétfő | Helyi sport

Kecskeméten is bizonyítottak a félegyházi íjászok

Kecskeméten a Pálinkafesztivál keretein belül megrendezett történelmi örömíjász versenyen a Turul Koppány Íjászai tagjai három fővel nevezett.

100 éves fák árnyékában a Koppány íjászok!
2014. Augusztus 05. 12:02, kedd | Helyi sport

100 éves fák árnyékában a Koppány íjászok!

2014 aug 2.-án Kétegyházán rendezte a Turul HISZK a Délalföldi Régió Versenysorozat második fordulóját, ahol a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai HE tagja is megmérettettek.

A magyarok 22 ország lovasíjászai közt sem találtak legyőzőre
2014. Július 18. 12:22, péntek | Helyi sport

A magyarok 22 ország lovasíjászai közt sem találtak legyőzőre

22 ország mintegy 60 lovasíjásza mérte össze tudását a Kassai-Völgyben július 4-5-én. Az 1. Nyílt Kassai Lovasíjász Világbajnokságon a versenyzőknek mindössze 20 másodpercük volt bizonyítani.

Ezeregyszázhét nyíl hullott a bajorok és svábok fejére
2014. Július 01. 08:37, kedd | Helyi sport

Ezeregyszázhét nyíl hullott a bajorok és svábok fejére

Ezeregyszázhét nyíl röppent fel egyszerre a világ legnagyobb íjásztalálkozóján, június 28-án, Ópusztaszeren.

Örömijász verseny Kiskunhalason
2014. Június 16. 10:28, hétfő | Helyi sport

Örömijász verseny Kiskunhalason

Június 15.-én Kiskunhalason szerveztek örömíjász versenyt a Halasi Napsólymok!

Félegyháziak sikere Szegeden
2014. Június 02. 14:23, hétfő | Helyi sport

Félegyháziak sikere Szegeden

A Szegedi Szittyák triaNON címmel, Magyarország szétdarabolásának gyászos emlékének rendeztek történelmi íjászversenyt Szegeden június 1.-én a Bagi majorban.

Ki a legény a vidéken?
2014. Május 26. 10:08, hétfő | Helyi sport

Ki a legény a vidéken?

Ezt bizonyítandó indult a Magyar Íjász Szövetség (MÍSZ) égisze alatt a Délalföldi Régió Verseny Sorozata (DAR VS) Dinnyés Gyula kezdeményezése alapján.

Örömíjász verseny Táborfalván
2014. Május 12. 11:44, hétfő | Helyi sport

Örömíjász verseny Táborfalván

Vas Bianka, Vas Tibor, Tóth Mihály, Dinnyés Gyula utazott a versenyre a negatív időjárás előjelzés ellenére is.

Halason találtak célba a félegyházi íjászok
2014. Április 14. 12:09, hétfő | Helyi sport

Halason találtak célba a félegyházi íjászok

Kiválóan szerepeltek a Kiskunfélegyházi Íjász Egyesület versenyzői a Tavaszi Per-Ka –farm Kupán április 13-án, Kiskunhalason.

Kiválóan szerepeltek a Kiskunfélegyházi Íjász Egyesület versenyzői
2014. Március 24. 14:06, hétfő | Helyi

Kiválóan szerepeltek a Kiskunfélegyházi Íjász Egyesület versenyzői

Az egyesület két versenyzője kiválóan szerepelt WA Terem Országos Bajnokságon Kecskemétem, március 22-én.

Kiválóan szerepeltek a Kiskunfélegyházi Íjász Egyesület versenyzői a márciusi versenyeken
2014. Március 17. 10:59, hétfő | Helyi sport

Kovács Kevin a gyermek longbow kategóriában új országos csúccsal 1. lett, míg Kovács Kristóf 3 ponttal lemaradva 2.

Íjászversenyt rendeznek a KÉSZ Arénában
2014. Február 27. 11:00, csütörtök | Helyi

Íjászversenyt rendeznek a KÉSZ Arénában

Történelmi örömíjász versenyt rendez március 2-án a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület.