2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

Íjászversenynek adott otthont Kiskunfélegyháza
2014. Október 26. 16:07, vasárnap | Helyi sport

Íjászversenynek adott otthont Kiskunfélegyháza

A Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 27. Versenysorozatának döntő íjászversenyét tartották meg ma (október 26-án) Kiskunfélegyházán a Blaha Lujza tér 1. szám alatt a Fürdőszállónál.

Szegeden bizonyítottak a Koppányok
2014. Október 21. 09:15, kedd | Helyi sport

Szegeden bizonyítottak a Koppányok

Magyar Íjász Szövetség Délalföldi Régió Versenysorozatának döntője Szegeden.

Csodálatos környezetben, a Kőrös gátjánál tartottak 3D vadász, cserkelős íjászversenyt
2014. Október 13. 08:53, hétfő | Helyi

Október 11-én szombaton a Békési Szabadidős Íjászok Társasága csodálatos környezetben, a Kőrös gátjánál tartottak 3D vadász, cserkelős íjászversenyt.

Születésnap Turul Koppány-módra
2014. Szeptember 28. 15:23, vasárnap | Helyi

Születésnap Turul Koppány-módra

Fennállásának 5. évfordulóját ünnepelte ma (szeptember 28-án) a Turul Koppány Íjászai HE. A rendezvény 14 órakor a Koppányok műsorával, megemlékezéssel kezdődött a Fürdőszállóban.

Íjászok vették birtokba a Hősök Parkját
2014. Szeptember 14. 15:14, vasárnap | Helyi

Íjászok vették birtokba a Hősök Parkját

Kiskunfélegyházán rendezték meg ma (szeptember 14-én) a MÍSZ Délalföldi Régió 2014-es verseny sorozatának 3. fordulóját, valamint a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 2014 verseny sorozatának 2. fordulóját.

A Koppányok Szegeden is helytálltak!
2014. Szeptember 08. 10:09, hétfő | Helyi

A Koppányok Szegeden is helytálltak!

2014. szeptember 7-én vasárnap rendezték a Vándorzászlóért íjászversenyt. A Szegedi Szittyák a Rabi majorban színvonalasan megrendezett versennyel várták a zászló fél évre való birtoklásáért küzdeni vágyó csapatokat.

Kecskeméten is bizonyítottak a félegyházi íjászok
2014. Augusztus 18. 15:54, hétfő | Helyi sport

Kecskeméten is bizonyítottak a félegyházi íjászok

Kecskeméten a Pálinkafesztivál keretein belül megrendezett történelmi örömíjász versenyen a Turul Koppány Íjászai tagjai három fővel nevezett.

100 éves fák árnyékában a Koppány íjászok!
2014. Augusztus 05. 12:02, kedd | Helyi sport

100 éves fák árnyékában a Koppány íjászok!

2014 aug 2.-án Kétegyházán rendezte a Turul HISZK a Délalföldi Régió Versenysorozat második fordulóját, ahol a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai HE tagja is megmérettettek.

Mezőtúron bizonyítottak a Koppányok!
2014. Július 14. 10:28, hétfő | Helyi sport

Mezőtúron bizonyítottak a Koppányok!

13.-án vasárnap rendeztek Mezőtúron örömíjász versenyt a Csillagösvény Hagyományőrző Egyesület tagjai.

Félegyháziak sikere Szegeden
2014. Június 02. 14:23, hétfő | Helyi sport

Félegyháziak sikere Szegeden

A Szegedi Szittyák triaNON címmel, Magyarország szétdarabolásának gyászos emlékének rendeztek történelmi íjászversenyt Szegeden június 1.-én a Bagi majorban.

Ki a legény a vidéken?
2014. Május 26. 10:08, hétfő | Helyi sport

Ki a legény a vidéken?

Ezt bizonyítandó indult a Magyar Íjász Szövetség (MÍSZ) égisze alatt a Délalföldi Régió Verseny Sorozata (DAR VS) Dinnyés Gyula kezdeményezése alapján.

Örömíjász verseny Táborfalván
2014. Május 12. 11:44, hétfő | Helyi sport

Örömíjász verseny Táborfalván

Vas Bianka, Vas Tibor, Tóth Mihály, Dinnyés Gyula utazott a versenyre a negatív időjárás előjelzés ellenére is.