2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

XIX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programja
2017. Augusztus 18. 15:58, péntek | Helyi

XIX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programja

Az Integrál Zrt. Kiskunfélegyháza és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghívja Önt és kedves családját 2017. szeptember 8-9 között megrendezésre kerülő XIX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programjaira.

Idén is megrendezik a főzőversenyt a Libafesztiválon
2017. Augusztus 11. 10:23, péntek | Helyi

Idén is megrendezik a főzőversenyt a Libafesztiválon

Az Integrál Zrt. és a Móra Ferenc Művelődési Központ tisztelettel meghív minden gasztronómia iránt érdeklődőt a XIX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál főzőversenyére.

Ízelítő a Libafesztivál programjából
2017. Június 21. 20:24, szerda | Helyi

Ízelítő a Libafesztivál programjából

2017. szeptember 8-9-én immáron 19. alkalommal rendezik meg a Kiskunfélegyházi Libafesztivál az Integrál Zrt. és a Móra Ferenc Művelődési Központ szervezésében.

42 csapat nevezett a Libafesztivál főzőversenyére
2016. Szeptember 11. 06:58, vasárnap | Helyi

42 csapat nevezett a Libafesztivál főzőversenyére

A nagykorúvá érett Félegyházi Libafesztivál – Bede Róbert mesterszakács szavait idézve – mondhatjuk úgy, hogy legnépszerűbb programja a főzőverseny volt, melyre idén 42 csapat nevezett.

Átvették az elismerő díjakat a Virágos Félegyházéért Mozgalom aktív résztvevői
2016. Szeptember 11. 06:28, vasárnap | Helyi

Átvették az elismerő díjakat a Virágos Félegyházéért Mozgalom aktív résztvevői

A XVIII. Libafesztivál keretei között szeptember 10-én (szombaton) a délelőtti órákban került sor a korábban meghirdetett Virágos Félegyházáért Mozgalom Versenyének ünnepélyes díjátadására.

Mindenkit vár a Libafesztivál
2016. Szeptember 10. 06:37, szombat | Helyi

Mindenkit vár a Libafesztivál

Szeptember 9-én (pénteken) kezdetét vette a 18. alkalommal megrendezésre kerülő Félegyházi Libafesztivál, mely kortól és nemtől függetlenül, egyaránt remek szórakozási lehetőséggel kecsegtet.

A XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál részletes programja
2016. Augusztus 11. 08:40, csütörtök | Helyi

A XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál részletes programja

Az Integrál Zrt. Kiskunfélegyháza és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghívja Önt és kedves családját a 2016. szeptember 9-10 között megrendezésre kerülő XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programjaira.

Hamarosan „Libaőrület” Kiskunfélegyházán!
2016. Augusztus 04. 15:28, csütörtök | Helyi

Hamarosan „Libaőrület” Kiskunfélegyházán!

Idén is megrendezésre kerül immáron 18. alkalommal a Kiskunfélegyházi Libafesztivál szeptember 9-10-én.

A legfinomabb libaételek
2015. Szeptember 06. 12:12, vasárnap | Helyi

A legfinomabb libaételek

A VII. Félegyházi Libafesztivál hagyományosnak számító főzőversenyén nehéz dolga volt a zsűrinek. Az alábbiakban olvashatják az eredményeket.

Ezt jól kifőzték!
2015. Szeptember 06. 09:00, vasárnap | Helyi

Ezt jól kifőzték!

A VII. Félegyházi Libafesztiválon immáron hagyományosnak számító főzőshowjának vendége: Bede Róbert és Szőke András volt.

Táncoltak csizmaszakadásig
2015. Szeptember 06. 07:26, vasárnap | Helyi

Táncoltak csizmaszakadásig

A cím mély igazságot takar, hiszen a szeptember 5-én megrendezett II. Kunsági Néptánc Találkozón valóban akadt olyan fellépő, aki szó szerint „letáncolta” csizmája talpát.

Megkönyörült az időjárás a Libafesztiválnak
2015. Szeptember 05. 19:04, szombat | Helyi

Megkönyörült az időjárás a Libafesztiválnak

A mai napi időjárására a változatos szó is túl szerény. Szerencsére a délutáni órákban már többen bemerészkedtek a városközpontba. Igaz az esernyő elmaradhatatlan tartozék volt mindenkinél.