2024. május 4, szombat - Mónika

Új rendezvényt indított útjára a KELLO
2014. Augusztus 29. 17:20, péntek | Belföld

Új rendezvényt indított útjára a KELLO

Tanév kezdet könnyítő nyílt napot rendezett szülőknek és a pedagógusoknak a Könyvtárellátó ma Budapesten. Az eseményen a Kello vezetője hangsúlyozta, a minőségi oktatás záloga a korszerű tanszer, taneszköz ellátás.

Így zenélünk, táncolunk, rajzolunk mi
2014. Május 18. 16:44, vasárnap | Helyi

Így zenélünk, táncolunk, rajzolunk mi

Nyílt napon mutatkoztak be május 17-én az Alapfokú Művészeti Iskola diákjai és tanáraik.

Nyílt nap a kiskunfélegyházi tűzoltóságon
2014. Május 05. 14:29, hétfő | Helyi

Nyílt nap a kiskunfélegyházi tűzoltóságon

Nyílt napot tartanak ma (május 5-én), Szent Flórián napja alkalmából a kiskunfélegyházi tűzoltólaktanyában a város iskolásai és óvodásai számára.

Nyílt nap és szakmai fórum
2013. Szeptember 25. 13:29, szerda | Helyi

Nyílt nap és szakmai fórum

Nyílt napot és szakmai fórumot tart szeptember 26-án az Egészségdokk Közhasznú Alapítvány VÁLASZ Szenvedélybeteg-segítő és Drogprevenciós Központ a Bajza utcai telephelyén

Nyílt nap a félegyházi tűzoltóságon
2013. Május 04. 09:06, szombat | Helyi

Nyílt nap a félegyházi tűzoltóságon

Bemutatók zajlottak tegnap (május 3-án) a félegyházi tűzoltóságon

2012. Április 18. 07:01, szerda | Belföld

Lányok napja Magyarországon is

Magyarországon is megrendezik a lányok napját április 26-án, a programmal a középiskolás, pályaválasztás előtt álló lányok érdeklődését szeretné felkelteni a műszaki kutatások, a mérnöki karrier iránt.