2024. április 29, hétfő - Péter

Mit mutat a panoráma röntgen?
2016. Április 17. 18:00, vasárnap | Helyi

Mit mutat a panoráma röntgen?

A panoráma röntgen nem csupán egy látványos, fogászatban használatos eszköz, de ma már egy jól felszerelt rendelő meghatározó része.

Változások a rendelési időkben
2016. Február 16. 09:20, kedd | Helyi

Változások a rendelési időkben

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a BKM Kórház Kiskunfélegyházi Telephely szakrendelései a 2016. március 5-i munkarend változás miatt az alábbiak szerint működnek.

A kórház szakrendeléseinek szombati működése
2015. December 08. 10:55, kedd | Helyi

A kórház szakrendeléseinek szombati működése

2015. december 12-én (szombaton) az ünnepi munkarend változásból kifolyólag változnak a szakrendelések működésének időpontjai.

Változás a Kiskunfélegyházi Kórház szakrendeléseinek nyitva tartásában
2015. Július 27. 15:04, hétfő | Helyi

Változás a Kiskunfélegyházi Kórház szakrendeléseinek nyitva tartásában

A Kiskunfélegyházi Kórház szakrendelései az augusztus 20-ai ünnep miatt az alábbiak szerint módosulnak.

Átvilágítva
2015. Február 14. 17:00, szombat | Életmód

Átvilágítva

Válaszadásra dr. Rudas Gábort, a Semmelweis Egyetem MR Kutatóközpont vezetőjét kértük fel.

2012. Március 18. 07:17, vasárnap | Bulvár

VV Sehi: Azonnali műtét!

VV Seherezádé mellébe is hibás implantátumot ültettek három évvel ezelőtt, így az egykori villalakó most orvosról orvosra jár, és hamarosan kés alá fekszik, hogy kivetesse a szilikont.

2012. Január 25. 06:56, szerda | Belföld

Ilyet még a tudósok sem láttak

Először sikerült tudósoknak pontosan végigkövetni élőben, hogyan változik meg egy anyag mágneses szerkezete.

2011. December 01. 07:31, csütörtök | Belföld

Radiológusok másolják a Stradivari-hegedűket

Radiológus kutatók úgynevezett CAT-szkennerek segítségével másolják a világhírű Stradivari-hegedűket annak érdekében, hogy fényt deríthessenek a páratlan hangszerek titkára.

2011. Október 29. 14:37, szombat | Kék hírek

Határsértők rejtőztek a radiátorok és a zsákok között

Rövid idő alatt két kamionban tucatnyi határsértőt fedeztek föl a pénzügyőrök röntgenberendezés segítségével a röszkei átkelőnél – tájékoztatott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken.