2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Ittas és drogos sofőrökre vadászik a rendőrség a hétvégén
2016. Június 11. 04:00, szombat | Kék hírek

Ittas és drogos sofőrökre vadászik a rendőrség a hétvégén

Az ittas vagy bódult állapotban lévő járművezetők kiszűrésére országos ellenőrzést tart a hétvégén a rendőrség - közölte pénteken honlapján az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata.

Négy nap alatt kilencvenkét ittas vezetőt állítottak elő a rendőrök
2016. Március 29. 10:52, kedd | Belföld

Négy nap alatt kilencvenkét ittas vezetőt állítottak elő a rendőrök

Az elmúlt négy napban 92 embert állítottak elő ittas vezetés miatt a rendőrök - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kedd reggel az internetes oldalán.

Januártól már 18 éves kortól meg lehet szerezni a teherautó-jogosítványt
2015. December 12. 07:39, szombat | Belföld

Januártól már 18 éves kortól meg lehet szerezni a teherautó-jogosítványt

Január 1-jétől 21 helyett már 18 éves kortól meg lehet szerezni a C kategóriás vezetői engedélyt belföldi forgalomra, hamarosan módosítják az erre vonatkozó rendeletet

ÁLLÁSHIRDETÉS
2015. December 02. 15:30, szerda | Helyi

ÁLLÁSHIRDETÉS

Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet pályázatot hirdet Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet szilárd hulladékgyűjtő autó gépjárművezető munkakör betöltésére.

Autós üldözés Kiskunfélegyházánál
2015. Augusztus 17. 12:57, hétfő | Helyi

Autós üldözés Kiskunfélegyházánál

Autós üldözés után balesetet szenvedett egy szír migránsokat szállító autó Kiskunfélegyházánál 2015. augusztus 16-án.

Kerékpárosok elé borult autóval
2015. Június 06. 21:06, szombat | Kék hírek

Kerékpárosok elé borult autóval

Ezidáig tisztázatlan körülmények között ma (június 6-án) Kiskunfélegyháza és Selymes között félúton egy Kecskemét felől érkező személyautó letért az útról és az árokba hajtott.

Negyvennyolc éven át vezetett jogosítvány nélkül egy osztrák férfi
2015. Május 19. 12:00, kedd | Bulvár

Negyvennyolc éven át vezetett jogosítvány nélkül egy osztrák férfi

Negyvennyolc éven át vezetett jogosítvány nélkül egy 74 éves osztrák férfi, míg végül egy balesetben lebukott.

Fokozottan ellenőrzik az autósokat
2015. Március 11. 13:39, szerda | Belföld

Fokozottan ellenőrzik az autósokat

Országszerte fokozottan ellenőrzik a hatóságok a közlekedőket március 10-12. között.

Árokba borult a Suzuki Vitarával
2015. Január 23. 08:05, péntek | Helyi

Árokba borult a Suzuki Vitarával

Ma (2015. január 23.) reggel 7 óra körül Kiskunfélegyháza és Jászszentlászló között a Haleszi bolttól kb. 500 m-re egy zöld színű Suzuki VITARA az árokba borult.

2012. Május 28. 14:07, hétfő | Kék hírek

Taxistámadás a fővárosban - súlyos állapotban a sofőr

Súlyos sérülésekkel szállították kórházba azt a taxisofőrt, akit vasárnap délután vert meg és rabolt ki három ember.

2012. Május 18. 07:17, péntek | Kék hírek

Akciódús napot zártak az M7-esen

Műszaki állapot miatt több járművet kivontak a forgalomból, számos járművezetőt autópályadíj meg nem fizetése miatt büntettek meg a hatóságok Zala megyében, az M7-es autópályán szerdán tartott közös ellenőrzési akcióban

2012. Május 16. 14:09, szerda | Külföld

Túlélte a merényletet a volt belügyminiszter

Robbantásos merényletet követtek el kedden Bogotában Kolumbia egyik korábbi belügyminisztere ellen, aki túlélte a támadást, de öt ember életét vesztette.