2024. április 26, péntek - Ervin

Minden, ami egy álomszép esküvőhöz kell
2017. Február 06. 13:48, hétfő | Helyi

Minden, ami egy álomszép esküvőhöz kell

Immáron nyolcadik alkalommal került megrendezésre az Esküvő Kiállítás Kiskunfélegyházán február 5-én (vasárnap). Az eseménynek a Móra Ferenc Művelődési Központ díszterme adott otthont.

A világ 10 legromantikusabb helye
2016. Február 13. 11:00, szombat | Helyi

A világ 10 legromantikusabb helye

A szerelem a világ minden táján szerelem, de vannak helyek, amelyek láttán még az antiromantikusok szívét is elöntik az érzelmek és a boldogság.

Esküvő kiállítás és Valentin napi vásár
2015. Február 15. 18:48, vasárnap | Helyi

Esküvő kiállítás és Valentin napi vásár

A hagyományoknak megfelelően idén is nagy sikernek örvendett Kiskunfélegyházán az Esküvő kiállítás és Valentin napi vásár, melynek ez alkalommal a Móra Ferenc Művelődési Központ adott otthont.

Lakatot a szerelemre
2014. Február 11. 15:06, kedd | Helyi

Lakatot a szerelemre

Kiskunfélegyházán is felállították a „szerelemlakatok falát”. A városközpontban található falra már felkerült az első lakat.

Szerelmes napok Győrben
2013. Január 16. 14:43, szerda | Belföld

Szerelmes napok Győrben

Közeleg a Bálint-nap, lassan minden a szerelemről, a megújulásról fog szólni. A szerelmespárok olyan helyeket keresnek, ahol a környezet legalább annyira idilli, mint a kapcsolatuk.