2024. április 24, szerda - György

Jól szerepeltek a Koppány íjászok a hétvégén
2019. Július 22. 11:37, hétfő | Helyi sport

Jól szerepeltek a Koppány íjászok a hétvégén

2019. július 20-án a gyulai kempingben rendezett a Kerecsényi László Íjász Egyesület OB kvalifikációs íjászversenyt.

Illegális gyorsulási verseny ellen léptek fel a hatóságok a fővárosban
2019. Július 21. 12:18, vasárnap | Kék hírek

Illegális gyorsulási verseny ellen léptek fel a hatóságok a fővárosban

Az illegális gyorsulási versenyek visszaszorítása érdekében tartott ellenőrzést pénteken a rendőrség és a közlekedési hatóság Budatétényben - tette közzé honlapján vasárnap reggel a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

Bács-Kiskun megyéből kerülhet ki az Év Fürdője
2019. Július 20. 09:33, szombat | Helyi

Bács-Kiskun megyéből kerülhet ki az Év Fürdője

Idén is három kategóriában keresik az ország legnépszerűbb fürdőit: Az Év Fürdője, Az Év Regionális Fürdője és A Helyiek Kedvenc Fürdője kategóriákban hirdetnek nyertest.

Halászléfőző verseny lesz augusztusban Félegyházán
2019. Július 19. 19:56, péntek | Helyi

Halászléfőző verseny lesz augusztusban Félegyházán

2019. augusztus 17-én, szombaton 14 órától Halászléfőző verseny lesz Kiskunfélegyházán, a Jókai utcai parkolóban.

A Racing Django futott be elsőként az 51. Kékszalag Nagydíjon
2019. Július 19. 07:29, péntek | Belföld

A Racing Django futott be elsőként az 51. Kékszalag Nagydíjon

A Petrányi Zoltán kormányozta Racing Django haladt át elsőként az 51. Kékszalag Nagydíj balatonfüredi célvonalán pénteken - közölték a szervezők a verseny honlapján.

Hat-hétszáz hajót várnak az idei Kékszalagra
2019. Július 17. 18:06, szerda | Belföld

Hat-hétszáz hajót várnak az idei Kékszalagra

Az előnevezések alapján hat-hétszáz hajót várnak a csütörtökön rajtoló 51. Kékszalag Nagydíjra – közölték a verseny szervezői szerdán Balatonfüreden.

Régiós versenyen a Koppány Íjászok
2019. Július 04. 13:10, csütörtök | Helyi sport

Régiós versenyen a Koppány Íjászok

2019. június 30-án Békésen, a Dánfoki Üdülőközpontban megrendezett DAR Történelmi versenyen vettek részt a Koppányok, mely a DAR sorozat 4. állomása volt. A megmérettetést a Szegedi Partiscum Íjászklub szervezte.

Mórások sikerei a HEBE idennyelvi versenyeken
2019. Június 24. 12:54, hétfő | Helyi

Mórások sikerei a HEBE idennyelvi versenyeken

Kimagaslóan szerepeltek a Móra Ferenc Gimnázium diákjai mind német, mind angol nyelvből a 2018/2019. tanévben megrendezett őszi és tavaszi országos csapatversenyeken.

Forró hétvégén versenyeztek a Koppányok
2019. Június 18. 16:25, kedd | Helyi sport

Forró hétvégén versenyeztek a Koppányok

Az elmúlt hétvégén a Turul Koppány Íjászai HSE tagjai két versenyen mérették meg magukat.

XIII. Kakasfőző Verseny Selymesben
2019. Június 17. 13:10, hétfő | Helyi

XIII. Kakasfőző Verseny Selymesben

2019. június 22-én, szombaton a Selymesért Egyesület Közösségi Házában a VII. dűlőben (Vasútállomásnál) 12 órakor tűzgyújtással kezdődik a főzőverseny.

Húsz éremet nyertek a félegyházi birkózók a hétvégén
2019. Június 17. 08:05, hétfő | Helyi sport

Húsz éremet nyertek a félegyházi birkózók a hétvégén

Húsz érmet nyertek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a III. Hirös Kupa meghívásos szabadfogású gyermek, diák és serdülő versenyen, június 16-án.

Kiváló eredmények a Triatlon Országos Bajnokságon
2019. Június 10. 19:42, hétfő | Helyi sport

Kiváló eredmények a Triatlon Országos Bajnokságon

Június 8-án rendezték meg az V. BÚI Országos Triatlon Ranglista Versenyt és másnap a Triatlon Mix-váltócsapat Országos Bajnokságot Lengyeltótiban.